Oblíbené recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník Triss
160 příspěvků 31.05.06 23:11
Oblíbené recepty

Ted jsem poprve zkusila najet na oblíbene recepty a pouzit jejich odkaz a ukazuje mi to, ze nic neukaze…
kdyz si ten recept najdu pres vyhledavani, tak tu je…

Reakce:
Labužník jasmine02
120 příspěvků 01.06.06 09:20
...

triss, ty nemáš žádné oblíbené recepty. Napřed si nějaké zařaď.

penda
4752 příspěvků 01.06.06 09:37
Jasmine,

já nejdřív pochopila triss podobně jako ty, užuž jsem jí odpovídala, když mi došlo, že to myslí jinak. Má zřejmě problém v tom, že když v oblíbených receptech klikne na uložený recept, žádný se jí nezobrazí a přitom jej ve vyhledávači najde. Na to radu neznám, tak jsem jí ani neodpověděla. ;o))

To, že nemá zpřístupněny pro veřejnost své oblíbené recepty ještě neznamená, že žádné uložené nemá. Záleží na tom, zda je chce či nechce pro ostatní zviditelnit. To lze nastavit v sekci „Můj labužník“.

Labužník jasmine02
120 příspěvků 01.06.06 11:50
Vladko, triss

Triss, prosím můžeš to nějak upřesnit? Nastavila jsem si zkusmo totéž (nesdílet oblíbené recepty s ostatními - Vladko, už jsem na tuhle možnost nastavení zapomněla, dík) a vše se zobrazuje OK.

Co myslíš přesně tím: použít jejich odkaz??

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.06 19:57
Oblíbené recepty- triss,

čas od času se mně to také přihodilo, ale nebylo to nastálo, druhý den to opět fungovalo…já tomu říkám, že pepíček uklízí.

Labužník Triss
160 příspěvků 02.06.06 08:47
...

upresnit, proste vlezu na stranku, kde je seznam mych oblibenych receptu, kliknu na jakykoli nazev receptu (pouziju hypertextovy odkaz) a firefox mi ukaze, ze stranku neni mozne zobrazit..vcera jsem to zkousela zase…a o5 to same

Labužník jasmine02
120 příspěvků 02.06.06 10:04
...

triss, a oblíbené recepty jiných labužníků vidíš? (s přihlášením nebo bez).

penda
4752 příspěvků 02.06.06 11:44
Triss,

tak to bude jen v tom prohlížeči. Zřejmě to nemá pepíček přizpůsobené firefoxu, zrovna ten skript na otvírání těch oblíbených. Přepni do IE a uvidíš, že to uvidíš. ;o))

Labužník jasmine02
120 příspěvků 02.06.06 11:51
Firefox

Také používám Firefox a nemám problém. Tipuji buď že pepíček uklízí, nebo je třeba změnit nastavení Firefoxu u Triss. teď ale honem nevím kde a co. Triss klikáš přímo nebo otvíráš v novém tabu?

penda
4752 příspěvků 02.06.06 12:10
pepíček

nás má „na háku“, takže tu jednu variantu důvodu problému můžeš rovnou škrtnout. ;o))

Labužník Triss
160 příspěvků 02.06.06 14:38
...

zkousela jsem se divat na oblibene recepty jasmine a ty se mi normalne ukazou, kdyz se chci podivat na svoje, tak to stale tvrdohlave tvrdi, ze
Server nenalezen

Firefox nemůže nalézt server recepty.labuz­nik.com.

* Zkontrolujte, zda je adresa napsána správně a neobsahuje chyby jako
ww.server.cz místo
 www.server.cz

* Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení vašeho
počítače.

* Pokud je váš počítač chráněn firewallem a nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má
Firefox přístup na Internet.

Labužník jasmine02
120 příspěvků 02.06.06 14:47
Triss, že by už?

Co jsi změnila, že už ti to funguje?

Labužník Triss
160 příspěvků 02.06.06 22:55
jasmine

nezmenila jsem nic, ale ted, v tomto okamziku, uz to funguje, jak ma…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz