Obrázky k receptům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 11.05.06 09:10
Obrázky k receptům

K receptům pod čísly 22565-70, 22576-78, 22582-95 a 22601, 03 jsem přiložila amatérsky obrázky. Jsou již upravené. Tak až tu budeš, pepíčku, vyhoď si je trošku výš. Kdyby se Ti nelíbily, pošlu naskenované originály. ;o)

Reklama

Reklama

Reakce:

Eja
3815 příspěvků 14.05.06 17:54
Vladko, prosíííím,

nemohla bys mi vložit k receptu 9616 obrázek, který jsem dnes dávala do deníčku??? ( Vepřové závitky)

penda
4752 příspěvků 14.05.06 18:22
to já neumím...Ejí...

to bych musela znát Tvé heslo, abych se dostala k Tvým receptům. Poradím Ti … úplně na začátek ingrediencí vlož toto: http://muj.labuznik.com/obrazky/Eja/papuzavitkx.JPG

Eja
3815 příspěvků 14.05.06 18:32
Je tam!!!!!

Hurááááááááá. Děkujííííí

Shakira
110 příspěvků 29.05.06 17:30
Vladko,

Díky moc za vyčerpavajicí vysvětlení ve tvém deníčku, ohledně vložení obrázků. Už jsem před měsícem posílala obrázek Pepičkovi pro vložení k receptu a kde nic tu nic. Tak jsem si ho tam dala sama. Je to Papoušek (dort). Ještě jednou móóóc děkuji. Měj se hezky.

penda
4752 příspěvků 29.05.06 17:42
;o)

Kempka
8 příspěvků 30.05.06 14:33
...

Achjo chci si dát fotku k dortíku ale jak si mi to nejde kdo pak mi poradí prosím??

penda
4752 příspěvků 30.05.06 19:17
kempko,

musíš nejdříve obrázek nahrát na tento server (pokud není někde na nějaké jiné webové stránce). K tomu slouží sekce Můj labužník - deníček. Klikneš na „přidat nový zápis (nedívám se, nevím, zda je to tak přesně formulováno)“ a buď pod předmluvou nebo pod „hlavním tématem“ klikneš na „upravit v editoru“. Načte se Ti okno pro editování textu. Na horní liště je malá žlutá čtvercová ikonka (jakoby na ní bylo sluníčko). Na tu klikneš a otevře se Ti okno pro vložení či nahrání nového obrázku. Klikneš na „nahrát nový obrázek“ a řídíš se pokyny, které v okně přečteš: Můžeš vytvořit nový adresář (NÁZVY BEZ DIAKRITIKY A MEZER!!!!), tlačítkem Procházet najdeš obrázek ve svém počítači a pak příkazem Vložit vložíš na server. Pak přepneš na příkaz Vložit obrázek, v horních oknech se Ti načte Tebou vložený obrázek, tak na něj klikneš (na jeho jméno - OPĚT MUSÍ BÝT BEZ DIAKRITIKY A MEZER!!!) a dole se Ti načte adresa k němu. Tu si okopíruješ!

Pak si otevřeš Tebou vložený recept, do kterého chceš přiložit foto dortu a úplně nahoru do ingrediencí vložíš příkaz, který jsem sem poslala Eje - viz druhý příspěvek odspodu v této diskuzi, jen místo odkazu začínajícího http://....a končícího .jpg vložíš onu Tebou okopírovanou adresu k Tvému obrázku.

Snad je to pochopitelné…;o)))…jen se omlouvám za nepřesné popsání příkazů, nemám otevřené okno editoru a nevím, jak přesně ony příkazy zní. ;o) Hodně štěstí při vkládání. Kdyby nebylo něco jasné, ptej se dál. Kdo se neptá, nic se nedozví, jak podobně říká Aftic. ;o))

penda
4752 příspěvků 01.06.06 12:27
Obrázky ve Vašem adresáři lze přepsat, víte to?

Taky se Vám již stalo, že jste posílali více obrázků na server, zapomněli, u kterého jste skončili a chtěli ho nahrát znovu? V takovém případě Vás server upozorní, že soubor toho jména již existuje, ať ho přejmenujete, ale již Vás neupozorní, že původní foto (obrázek) byl tím novým stejně nazvaným přepsán. Je to maličkost, ale pokud má někdo binčus v adresářích a chtěl by ho nějak uklidit, lze to alespoň tímto způsobem. Přepsat nepotřebné fotky jinými, stejně nazvanými. Kdo fotky nepojmenovává jmény, ale čísly, nevznikne mu tím v adresářích žádný další „maglajs“. ;o))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz