neumim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

californie
27 příspěvků 28.01.06 00:37
neumim

neumim bohuzel pracovat s wordem, takze nevim jak si udelat receptar, mam recepty rozstrkane vsude mozne.

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 28.01.06 05:23
Californie, nic to není,

přečti si o tom něco. Jenom klikni na tato modrá slova .
A Word si otevřeš tak, že klikneš levou stranou myši vlevo dole na start a potom na Word.

californie
27 příspěvků 30.01.06 01:05
mam to

tak tohle bych uz mela, ale jak mam vytvorit receptar, myslis jako vytvorit slozku nebo tak neco
dik moc ucim se musim si najit nejake class na vyuku na pc

Tasma
415 příspěvků 30.01.06 01:35
Složka

Najdi si ve svém počítači Dokumenty - ukládají se tam obrázky a tak. Otevři je a klikni pravým tlačítkem myši a potom na Nový a na Složka.Okénko bude zamodřené a tak si ho můžeš i pojmenovat. Můžeš si tu složku pojmenovat i dodatečně - klikneš na ni pravým tlačítkem myši a na Přejmenovat. A už si tam můžeš ukládat receptíky z wordu. Jde to i obyčejným přetažením.
To se mi to radí, když sama nemám žádnou složku skoro na nic a vše se mi válí po počítač ani nevím kde.

Eja
3779 příspěvků 30.01.06 03:09
Tasmo,

tak to já mám složek na ploše spoustu a na ploše a v dokumentech a různě po PC haldu všech možných dokumentů, no prostě bor..l

californie
27 příspěvků 31.01.06 00:24
pro esmeraldu

rikala jsi, ze nejdriv ztahnes recept do pocnamkoveho bloku a potom do wordu, mne to tu moznost nedava, nebo to nevidim promin ze otravuji

penda
4752 příspěvků 31.01.06 00:55
cali,

to jsem Ti asi říkala já, musíš to zkopírovat z prohlížeče tak, že po tom zvoleném textu přejedeš myší (držíš levé tlačítko a jedeš po textu), pak někde v tom modrém! (když klikneš někde mimo, omodřelý text Ti zmizí a můžeš modřit nanovo) textu klikneš pravým tlačítkem myši a zvolíš copy (kopírovat). A poté klikneš pravou myší do poznámkového bloku a zvolíš paste (vložit).
Jinak celý recept si můžeš také uložit tak, že nahoře na nástrojové liště klikneš na File (soubor) a zvolíš Save as (uložit jako) a dole v okně, co se otevře, v prostřední roletce najdeš soubor (*.mht). V češtině se to jmenuje webový archiv. Tím se Ti uloží celá stránka včetně obrázku tak, jak ji vidíš na webové stránce.

californie
27 příspěvků 31.01.06 01:25
ulozeno

dekuji tak jsem si timto zpusobem rovnou ulozila ten tvuj navod diky, tebe bych tu potrebovala, takhle budu muset do skoly

Tasma
415 příspěvků 31.01.06 10:39
...

jo, a když ti někdy zmizí text když zamodřuješ text, který chceš okopírovat - hned po zamodření stiskni SHIFT a drž ho.Klikni pravým tlačítkem myši atd..... Nikdy ti to nezmizí. To mě naučil prosím jeden osmiletej kluk, když mě viděl jak se s tím trápím.

Tasma
415 příspěvků 31.01.06 10:44
...

sorry zamodřuje se levým tlačítkem myši…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz