Na cestě do Krkonoš...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evika219
20 příspěvků 04.03.10 12:24
Na cestě do Krkonoš...

Poraďte prosím, kde se dá slušně najíst cestou do Krkoknoš, přesně trasa Praha - Horní Maršov.
 Děkuji

Reakce:
evika219
20 příspěvků 15.03.10 23:07
...

Tak přátelé, z Krkonoš už jsme doma a ač bez rady, najíst jsme se museli. Zkusili jsme zajet do Poděbrad a na náměstí jsme zašli do Savoye. Je to restaurace v přízemí jakéhosi pel-mel gastrodomu s několika dalšími bary. Ale uvnitř bylo plno, což je vždy dobré znamení. V nabídce bylo několik hotovek a 2 polévky. Zkusili jsme jehněčí kýtu /spíše skopec/, špenát a br. knedl /ten jasně domácí/. Chutnalo překvapivě dobře, ovšem já můžu skopové jakkoli a klidně i studené. Svíčková velmi dobrá, houskáče jasně kupované. S přihlédnutím k různým zážitkům v českých hospodách jsme byli celkem spokojení a za ty ceny zcela.

Horalove
7 příspěvků 19.03.10 12:20
...

Nejhorší jsou ty zahulený hospody. Člověk se jde rád někam najíst, ale než mu donesou jídlo, tak si pár lidí zapálí a přejde vás chuť…

esmeralda
4813 příspěvků 19.03.10 21:07
Horalové,

máte moje sympatie.
Tady (v Oz) se nikde v hospodách, klubech, restauracích atd…nekouří už více jak deset let.
Proto, když přijedu do zemí kde se stále tento nešvar trpí, připadám si jako bych se ocitla v minulém století.
Rozumí se samo sebou že se tu nekouří ani doma.

Zuzaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.10 10:48
Krkonose

Ahoj, mám tip pro milovniky hor – zapakatel právě teď nabízí 3 dny v penzionu Vega na Mísečkách v Krkonoších za 999 Kč. V ceně 2 večeře, sauna a mnoho dalších výhod :wink:

AlešB
2 příspěvky 27.10.12 21:27

Skvělá restaurace je pár kiláků za Novou Pakou, když projedete Vidochovem a Horkou u Staré Paky a jmenuje se U Krocana.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz