Můj Labužník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karminek
757 příspěvků 04.01.08 07:57
Můj Labužník

V poslední době se mi stává docela často že se nemohu dostat do této sekce na Labužníku a někdy nemohu spustit Labužníka jako takového.
Rád bych věděl co se děje.

Reklama

Reklama

Reakce:

buraci
1136 příspěvků 04.01.08 08:48
Take problemy

Ja mam se sekci Muj Labuznik problemy dlouho, minimalne jednou tydne se stane, ze mi Muj Labuznik nejde po nekolik hodin otevrit. Take mi casto nefunguje, pokud se chci z Meho Labuznika vratit zpatky do jinych sekci pomoci odkazu, musim misto toho pouzit sipku Zpet na okne prohlizece, pripadne Labuznika znova otevrit.

tea63
935 příspěvků 04.01.08 11:30
Mám stejný problém

netrvá to ale několik hodin. Myslím si, jestli to není způsobeno momentální rychlostí internetu. U nás to různě kolísá a třeba kolem 13-14 hod. ( to příjdou děti ze školy a vrhají se k počítači) se mi stránky obrací velmi pomalu. To stejné je i kolem 17-18 hod.(to zase příjdou z kroužků apod.).Možná je přetížena síť. Třeba ráno to všechno šlape jako hodinky.Tak nevím…

Labužník Mahony02
39 příspěvků 05.01.08 05:23
...

Ano, mám stejné problémy, občas se na tyto stránky nedostanu, hlavně v odpoledních hodinách.

Sylvie
2302 příspěvků 05.01.08 14:46
No, někdy je to k vzteku

Já už raději ukládám recepty i na disk.

tea63
935 příspěvků 18.01.08 21:01
Dnes totální kolaps

tohle se mi ještě nestalo. Od rána jsem se nemohla vůbec přihlásit, ale byla jsem tak napůl, neviditelně přihlášena v Můj Labužník, protože ten fungoval, ne však diskuze. Pak mě to přihlásilo samo a šlo všechno, ale nemohla jsem se odhlásit. A teď zase mohu jen do diskuze, proto píšu a do M.L. ne. Tak tady teď visím a zajímalo by mě kde je zakopaný pes a jestli se s tím dá něco dělat. Tohle je docela k vzteku

blanca.xy
647 příspěvků 18.01.08 22:16
Zkoušeli jste

si provést toto nastavení? Měla jsem stejné problémy a po uvedeném nastavení se mi vždy (ťukám) připojení podařilo.

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz