používání kečupu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

comamnapsat
3 příspěvky 26.12.07 20:42
používání kečupu

kečup je možná vhodný na mírné spestření jinak nutného jídla, ale v zá:,–(ě je antigurmánské ho používat třeba do zavařování.
Je-li třeba samotné mrajské jablíčko vyhoví a nepřebije původní chuť. Šetřete s kečupem.

Reakce:

bona
2416 příspěvků 26.12.07 22:11
Milé (-á,-ý) Co mám napsat,

když už nevíš, co máš napsat, tak příště alespoň napiš, co „tím chtěl básník říci“ a dej pozor na překlepy.

esmeralda
4813 příspěvků 26.12.07 22:16
Používání kečupu

Asi jsem natvrdlá, ale větě „Je-li třeba samotné mrajské jablíčko vyhoví a nepřebije původní chuť.“ vůbec nerozumím. …a „spestřovat nutná jídla“ je asi třeba.
Vždyť už i babička říkala: Proti gustu žádný dišputát.

Eja
3831 příspěvků 29.12.07 23:08
???

Nemá to být " zpestření nudného jídla ?????.
Něco již zavařeného ( což kečup v podstatě je) používat při zavařování????
Není to nějaký kvíz ? Něco jako IQ test ???

Sylvie
2302 příspěvků 30.12.07 21:43
IQ test

Bona a Esme ho očivïdně nezvládly. :-))))

Manana
1515 příspěvků 30.12.07 22:51
ale no tak!

Milé holky, vy jste si asi nevšimly, že to je vzkaz tvůrci serveru, tedy Pepíčkovi. To bude asi něco k programu, nebo doplnění softvéru, tomu normální smrtedlník těžko může porozumnět.

Eja
3831 příspěvků 13.01.08 18:33
Manano,

Ty jsi na to kápnul, my holky hloupé si tady dáváme dohromady, že když má někdo nick comamnapsat ( co mám napsat), takže se drží svého nicku a holt něco napíše .......
Ale k tématu - dobrý nejlépe mírně ostrý Heinz kečup pro mne učiní i zdánlivě nepoživatelné jídlo ( třeba většina párků) poživatelným ( poměr 1 nožička párku-půl lahvičky kečupu), ale do jídel jinak poživatelných ho taky zcela zá:,–(ně nedávám ( Passata od Valfruty prokáže lepší službu).

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz