Moje kuchařka - záložka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ewa
600 příspěvků 07.12.10 08:01
Moje kuchařka

Zdá se, že pojmenování Moje kuchařka láká neznalé vkládat nijak přínosné recepty. Mnozí z nás se domnívají, že k tomu svádí to pojmenování. Já si myslím, že nějaký nenápadný název by byl vhodnější, třeba by tak nepřitahoval pozornost. Co třeba: oblíbené? Nebo jaké návrhy byste měli vy nápaditější? Nebo myslíte, že to má zůstat?

Reklama

Reklama

Reakce:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.10 10:33
Ewo

máš naprostou pravdu.
Napsala jsem to Adminům do jejich kolonky…
Byli na to upozorněni již dávněji a…jako obvykle…nic…
Měli by se už konečně probudit…:-(

katkakluckova
4 příspěvky 16.12.10 14:52

A co kdyby jste si založila svoje vlastní stránky, jistě byste tak lépe zúročila svoje dvacetileté zkušenosti..a nemusela se tak zahazovat s těma normálníma obyčejnýma..víte, paní, s obrázkem Foxteriéra, kritizovat umí opravdu každý..Vy patříte mezi ty zdatnější…

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.10 16:36
katkakluckova píše:
A co kdyby jste si založila svoje vlastní stránky, jistě byste tak lépe zúročila svoje dvacetileté zkušenosti..a nemusela se tak zahazovat s těma normálníma obyčejnýma..víte, paní, s obrázkem Foxteriéra, kritizovat umí opravdu každý..Vy patříte mezi ty zdatnější…

Víte, Katko, chodíte sem asi půl roku…já řadu let..
Troubů. kteří jsou líní prohledávat Labužníka a prohlížet recepty, jsem tu zažila spoustu…tací jen umí někde okopírovat či opsat recept, šoupnout ho sem a hrdě hlásit, že oni sem taky „přispívají“ A zatím jen mrví báječné stránky, které, čím více patlalů do nich přidává svoje kolikáté kopie, tím více ztrácí svou jedinečnost a originalitu..
Ale to je zřejmě mimo vaše chápání..
Já vás jen slušně požádala v soukromé poště, abyste zbytečně neduplikovala­..Můžete si vytvořit vlastní kuchařku a tam si prát jeden recept třeba popáté…to bude vaše věc…ale pokud je někde „společné dílo“ tak by to chtělo respektovat určitá pravidla a řád..
Každý nový recept je tady vítán..pokud je skutečně nový..
Bohužel mi připadá, že lidí bez vztahu a úcty k tomu, co vytvořil někdo jiný valem přibývá..a to nejen tady… :-?

Kritizovat možná umí každý…ale ne každý tak pěkně jako já. Děkuji za uznání … :wink: :mrgreen:

katkakluckova
4 příspěvky 16.12.10 19:30

Takže..pokud tohle není Váš web a pokud Vy nejste správce sítě, tak byste si na něj neměla hrát.. pokud jsou pravidla, já je neporušila..a na Ty Vaše vlastní s prominutím „kašlu“. ..ne, milá paní, bez prominutí..
A čemu, že Vy to říkáte slušné chování.? kritizování, urážení, posmívání a nadávání.? Co si to vůbec dovolujete? ..někoho titulovat „patlalem a troubou“? ..„mimo moje chápání?“ Tak to nečtěte! mě se všechny recepty taky nelíbí, ale od toho je každej jinej a každýmu chutná něco jinýho..a pokud sem někdo něco dá, tak protože to má odzkoušený a že to má rád..tak mu přeci nebudu hned psát, že je to na prd, protože mě to nechutná..ale tohle bude nejspíš zase mimo Vaše chápání.
Dala jsem sem recept, který mám odzkoušený a o který jsem se chtěla podělit..nic hrdě nehlásám, paní..a ničím se nechlubím..a taky nebudu hodiny pročítat a srovnávat recepty, aby se tam náhodou ňákej tomu mýmu nepodobal..a ty báječné stránky „mrvíte“ Vy, protože jenom, co sem někdo přidá příspěvek, vrhnete se na něj, jak hyena…

Sylvie
2302 příspěvků 17.12.10 10:39
A Ewička

naše inteligentní, začala tak něžňoučce… :lol:

Sylvie
2302 příspěvků 17.12.10 13:21

A nemyslím to ironicky. Panebože!!!

Sylvie
2302 příspěvků 17.12.10 13:34
Dodatek

Ještě dodávám, že můj příspěvek nebyl myšlen ironicky, spíš mě rozladilo, že se pod normálně založeným tématem strhla hloupá hádka. Narážet bych si nedovolila, protože si labužnice Evy velice vážím.
How
:-(

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.10 15:19
Tak si tu tak čtu,

a koukám, že už je to tu jako v Topreceptech, smí se jenom chválit.
Není to tak dávno co Labužnictvo byla přátelská komunita, k etiketě patřilo, že si všichni tykali, protože jsme byli jedné krve. Všechno se změnilo, poté co Pepíček Labužníka zradil a prodal je všechno jinak.
Proto i část původního Labužnictva přešla do kdysi mé barbecue kuchařky, která už je dnes společným dílem víc lidí, kde existuje přátelství které kdysi bylo Labužníku vlastní. Jste zvědaví? Klikněte si na můj nick a objeví se vám link. Škoda, blíží se den, kdy Labužníka vymažu ze záložek.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 23.12.10 12:28

O novém názvu této záložky usilovně přemýšlím, vaše návrhy vítám :palec:

adminka Tereza

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.10 13:37
název záložky

vždycky byl „Oblíbené recepty“.
Aby to bylo pro všechny opravdu srozumitelné, navrhuji název „Moje oblíbené recepty“.
I když se zaručeně najde jedinec, který ani toto nepochopí a dál bude vkládat recepty, které tu už jsou. :-(

Fabujan
150 příspěvků 25.12.10 21:30
Nie len záložka

Haló, myslela som si, že sa tu varí a sakra dobre varí - prepáčte mi ten výraz, ale som v rozpakoch, či som tu dobre?

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 26.12.10 11:19

Fabujan - v této diskuzi se řeší nový název Záložky, jelikož stránky prošly úpravou a je třeba je co nejvíce uživatelsky zpříjemnit. Až to bude hotové, budou se tu řešit určitě jen samé dobroty a postupy na ně.

Zdravím,

adminka Tereza

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz