Moderátor či moderátoři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jaga13
399 příspěvků 05.12.10 18:39
Moderátor či moderátoři

tak mě napadlo, po návštěvě jiných webů, jestli by nestálo zato mít zde moderátora, měl by to být člověk s přehledem o tomto webu, nestranný a odborník, konkrétně mám na mysli glamu… ale netuším, co to obnáší, nejspíše dost práce pro ni a taky spolupráci s adminy asi, a ta tu vázne…ale i já si myslím, že dávat sem notoricky známé a 100× zveřejněné recepty je opruz pro všechny…je to jen návrh, snad se to nikoho nedotkne…zaznělo mockrát už, že minulý labužník byl mnohem příjemnější než současný, možná by toto byla cesta ke zlepšení

Reakce:
glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.10 20:46
Jejda...

a trest za mé kafrání je tu… :mrgreen:
Myslím, že se najde dost lidí, co budou říkat, že já nestranná nejsem, a budou mít pravdu…
V zásadě si ale myslím, že tohle vůbec není špatný nápad (moderátor, ne glama) už v minulosti tu něco podobného trochu dělala Penda a výborně!
Pokud by takových lidí bylo více a fungovala komunikace s adminy, nebyla bych proti zapojení se…Labužníkovi by to rozhodně prospělo…
Ale…znáte můj jedovatý jazyk… :wink: :mrgreen:

jaga13
399 příspěvků 06.12.10 20:52
Glamo

omlouvám se, to nechce moderátora, ale něco mnohem drsnějšího, to mooooo co se tu zjevilo, bůhví ze kterých končin, bude opět neprůstřelné a nepotopitelné :twisted: vrrrr, vrrrrr

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 06.12.10 21:37

Díky za podnět. Administrátory z pravidelných činností zatím jen pravidelně kontrolují nahlášené příspěvky jako nevhodné (spam, vulgarní příspěvky apod.).

Na diskusi se chystáme ale do budoucna určitě více. Obecně nemáme s administrátory z „uživatelů“ zatím zkušenost a apriori se tomu nebráníme, nicméně administrátor, kterého bychom vybrali z uživatelů se velmi lehce všem ostatním znelíbí.

Mohli bychom ale vytvořit něco jako „poradní skupinu“ - vybraným uživatelům bychom mohli přidávat podle množství a doby jejich vlastní aktivity na Labužníku (počet diskusních příspěvků + počet receptů) a ti by měli větší váhu hlasu. To je možná k diskusi ve vedlejším tématu .

Nicméně postupně se na Labužníku ustáli i starost o diskusi a její moderování. Běžně máme na našich webech starost o správné názvy diskusních témat (aby se neopakovala stále dokola stejná témata). Témata, kde se již diskutuje zcela mimo téma zamykáme apod… Toto se tu objeví taky.

Ohledně duplicitních receptů - tam máme návrhy v tématu „Nový Labužník - chyby a náměty“ a odtam budeme čerpat inspiraci pro postupné změny. Nechceme v přidávání receptů přespříliš omezovat a spíše chceme docílit toho, aby se postupně „vyzdvyhly“ recepty, které mají dobré hodnocení, jsou hodněkrát odzkoušeny, které má co nejvíce Labužníků v oblíbených apod. To podle nás bude schůdné řešení…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz