Lucianko!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ifanka
94 příspěvků 10.09.04 11:08
Lucianko!

Tak jsem včera se ségrou vyzkoušela tebou doporučenou Baštu na Budech (cestou na výstavu růží do STARKLA ). Fakt to byla skvělá rada. Seděly jsme ve venkovní zahrádce a už při úžasně napsaném menu nám tekly sliny! Já jsem si dala „Gril.panenku s brusinkami, jablky a amer.pečený brambor ve slupce“ -nemělo to chybu, hlavně to bylo originální a rychlé. Určitě se tam ještě zastavím. Moc díky- Ivana. P.S: Výstava je do 12.9. a je nádherná!!!

Reakce:

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 10.09.04 12:42
tak to mě opravdu těší

my tam chodíme moc rádi s mužem, já sice na bezmasé ňamky, ale i ty jsou skvělé
a polévky (čočková se švetkami, karotkový krém,…) - slastné!

Kari
545 příspěvků 17.09.04 16:41
To musím vyzkoušet!

Holky, navnadily jste mne, hlavně když jsem zjistila, kde to je. Máme chatu ve Svojeticích, to je odtamtud celkem kousek, bezva. Díky moc za tip!

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 20.09.04 09:21
Kari,

tak dej určitě vědět, zda se líbilo nebo ne, jo?

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 29.09.04 12:32
...

trošku zklamání z vlastních řad - byli jsme o víkendu v doporučované Baště na Budech a byli jsme fakt zklamaní - špinavé ubrusy, zakouřeno v době oběda, nepříjemná zamračená servírka, … prostě to nebylo to ONO!

Labužník nika02
94 příspěvků 03.10.04 12:47
Bašta

Připojuji se ke Kari, taky musíme vyzkoušet. Jezdíme okolo, slyšeli jsme o zdejší dobré kuchyni a jsem uchvácená náherou muškátů, které mají na zábradli u zahrádky. Kdo si dá tu péči o kytky, určitě bude s péčí a láskou vařit.

Claudia
103 příspěvků 07.10.04 15:10
Super kuchyně

Musím potvrdit, že kuchař v téhle restauraci je asi velký milovník dobrého jídla. Díky lákavému doporučení od Kari jsme tady uspořádali menší oslavu manželových narozenin pro 8 lidí, každý si dal jiné jídlo vč. předkrmů a polévky a bez výjimky všichni jsme si fantasticky pochutnali! Navíc tam bylo příjemné posezení; jediné, co bych snad mohla trochu vytknout, je neexistence nekuřácké části (a nebo bylo špatné odvětrávání). Servírka byla sice z počátku trochu „sušší“, ale po první objednávce už s námi rozprávěla jako bychom byli štamgasti - a to jsme zde byli poprvé.
Opravdu mohu všem jen doporučit - zastavte se zde a ochutnejte třeba jen báječně křehkou bagetku s bylinkovým máslem, recept na jejíž je kuchařovým tajemstvím.

Claudia
103 příspěvků 07.10.04 15:10
Super kuchyně

Musím potvrdit, že kuchař v téhle restauraci je asi velký milovník dobrého jídla. Díky lákavému doporučení od Kari jsme tady uspořádali menší oslavu manželových narozenin pro 8 lidí, každý si dal jiné jídlo vč. předkrmů a polévky a bez výjimky všichni jsme si fantasticky pochutnali! Navíc tam bylo příjemné posezení; jediné, co bych snad mohla trochu vytknout, je neexistence nekuřácké části (a nebo bylo špatné odvětrávání). Servírka byla sice z počátku trochu „sušší“, ale po první objednávce už s námi rozprávěla jako bychom byli štamgasti - a to jsme zde byli poprvé.
Opravdu mohu všem jen doporučit - zastavte se zde a ochutnejte třeba jen báječně křehkou bagetku s bylinkovým máslem, recept na jejíž je kuchařovým tajemstvím.

Kari
545 příspěvků 08.10.04 09:31
Jsem zmatena...

Claudijko, teď nevím o které restauraci píšeš. Tady v tomto příspěvku se píše o restaurantu Bašta na Budech, který je kousek za Říčanama v Mukařově, a ty jsi tenkrát, pokud vím, sháněla restauraci v centru Prahy… Navíc Baštu na Budech jsem nedoporučovala já, ale Lucianka. Byla to reakce tedy na Hotel Legií? Já totiž nic jinýho nedoporučovala…V tom případě je ale tvoje reakce v jiném příspěvku
Nebo jste s klukama byli až v Mukařově? Já v této restauraci ještě nebyla, ale jezdím okolo na chatu.

Labužník nika02
94 příspěvků 15.10.04 19:59
Bašta

Právě jsme byli na večeři v restauraci Na Budech v Mukařově. Fakt je, že už je zima, tak předzahrádka působila dost smutně. Trochu mě zklamalo, že se ve všech prostorách restaurace kouřilo.lServírka byla dost neochotná. Prostředí je stylové, dojem pravé zájezdní hospody dotváří cihlové zdi i doplňky ze dřeva a pytloviny. Jídla byla slušná porce a bylo chutné. Myslím, že stojí za to se zde zastavit. Zkusíme zase v zimě, až bude okolo sníh, tak posezení v restauraci s plátovými kamny bude jistě příjemné. Zkuste taky.

Claudia
103 příspěvků 21.10.04 08:06
Ahojky Kari

Chybička se vloudila a tak uvádím na pravou míru: skutečně mluvím o Baště na Budech - slavili jsme tam narozeniny, ale s jinou partou lidí. S klukama jsme byli v centru Prahy u Muzea v restauraci U mušketýra. Omlouvám se, že jsem typ na Baštu na Budech přisoudila Tobě - to není tak, že bych Tě automaticky měla spojenou s restauračními zařízeními, jen jsem v té chvíli myslela asi na padesát věcí najednou a trochu se mi to popletlo dohromady.

Claudia
103 příspěvků 21.10.04 08:06
Ahojky Kari

Chybička se vloudila a tak uvádím na pravou míru: skutečně mluvím o Baště na Budech - slavili jsme tam narozeniny, ale s jinou partou lidí. S klukama jsme byli v centru Prahy u Muzea v restauraci U mušketýra. Omlouvám se, že jsem typ na Baštu na Budech přisoudila Tobě - to není tak, že bych Tě automaticky měla spojenou s restauračními zařízeními, jen jsem v té chvíli myslela asi na padesát věcí najednou a trochu se mi to popletlo dohromady.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz