Restaurace u hotelu Legií -I.P.Pavlova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kari
545 příspěvků 09.09.04 12:55
Restaurace u hotelu Legií -I.P.Pavlova

Nenechte se odradit a vstupte do Hotelu Legií v ulici Sokolská 33, na Praze 2, asi 70 m od metra I.P.Pavlova. Zvenku to vypadá snobácky, ale když projdete kolem recepce a vystoupáte po schodech nahoru do prvního patra, naleznete velmi příjemnou a poklidnou restauraci. Ihned se vás ujme pozorná obsluha s milým úsměvem, i když budete spoře oděni a promluvíte česky. Za 70-100 Kč se najíte přímo královsky. Ve vyšších cenových relacích tam potom mají od panenky až po pstruha, ale pořád za normální ceny. Přinesou vám velkou porci na obrovském talíři s pestrou oblohou. A ta chuť! Tak úžasně okořeněné masíčko už jsem v restauraci dlouho nejedla. Skví se tam spousta bylinek a rozličného koření a je to znamenité. Pivko tam točej Krušovice a stojí asi 16 korun. Prostředí se mi také velmi líbilo, koberce, zarámované nádherné fotografie přírody na stěnách. Všude příjemné ticho vhodné k poklidnému rozhovoru. Velkými okny se vám naskýtá pohled z výšky na rušný Ípák plný tramvají, což tomuto restauračnímu zařízení dodává zvláštní atmosféru. Hluk zvenčí tu přitom vůbec není. Hlavně je v tomto podniku poměrně prázno, jelikož je to kolemjdoucím na ulici takto skryté v patře. Takže jsou tam v podstatě sem tam jen hosté tohoto ***hotelu. Vyzkoušejte a zavítejte, třeba i jen na kávu, myslím, že nebudete litovat.

Zavedl nás tam s mým přítelem jeden pohádkový stařík z ulice, ze kterého se vyklubal bývalý profesor přírodovědecké fakulty, takže jsme dostali i vědeckou přednášku o prvocích . On tam jinak chodí i na důchodcovské obědy, které vám prý v případě zájmu zabalí s sebou domů.

Reakce:

Kely
186 příspěvků 13.10.04 18:37
Díky

Kari díky za typ určitě tam zajdeme..

Kari
545 příspěvků 26.10.04 10:47
Musím to uvést na pravou míru..

Raději do této restaurace nechoďte. Nedokázali se postarat o salónek plný gurmetů a gurmánů a to je neodpustitelné. Čekat hodinu na pivo nebo sodovku a další dvě hodiny na jídlo to bylo opravdu šílený. I kvalita jídla nebyla nic moc. Mě aspoň nechutnalo. To co jsme s labužnictvem zažili pátek 22.10.04 se ani trochu nepodobalo mé první návštěvě, kdy se o mě a přítele Pavla starali jako v bavlnce. Přemilý číšník se tenkrát usmíval a říkal, přijďte zas. A my přišli a v jakém počtu! Myslela jsem si, jak budou z labužníků nadšení. Nechápu podnik, který se není schopen postarat o velkou skupinu lidí (i kdyby si měli najmout posilu!), a nejen že si nechá ujít tučný zisk, ale získá tím velký počet odpůrců, kteří toto varování budou šířit dál. Aspoň my jsme se v marketingu učili, že výzkumy potvrzují to, že spokojený zákazník informuje v průměru 3-4 lidi, za to nespokojený zákazník až 11 lidí.
Tímto se také labužníkům přítomným 22.10. za kvalitu restaurace omlouvám. Ale alespoň že společnost byla opravdu výborná a večer se i tak dle mého názoru sqele vydařil!

trikolka
383 příspěvků 28.10.04 21:18
souhlasim s Karininim druhym prispevkem

stalo to tam za prd. ale to neni Kari chyba. naopak to mozna bylo dobre, protoze jsme se hromadne nestourali v talirich, ale venovali se plne jeden labuznik druhemu labuznikovi. kari zdar! priste to bude ok

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz