Krishna Bratislava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gaburiatko
739 příspěvků 19.03.07 15:42
Krishna Bratislava

Tak ak by niekto zavital do BA, tak na Bulharskej ulici 60, v blizkosti nakupneho centra Avion je fantasticka indicka restauracia :)) Sice mozu dost vadit obrusy s dierami, chybajuci pribor…ale jedlo je neuveritelne a podla mojho znameho, ktory zil 3 mesiace v Indii je to velmi autenticka kuchyna, vraj ani v Prahe, kde zil 4 roky nenavstivil tak svkelu indicku restauraciu :))
Ja si inak dost potrpim na dobre jedlo a v BA ma zatial ani luxusnejsie restauraci nepresvedcili o kvalite jedla. A ak aj bolo kvalitne, nenadchlo ma svojou vynimocnostou.
Krishna je sice priemerna svojim prostredim, ale o to vynimocnejsia svojim jedlom. ODPORUCAM :))

Reklama

Reklama

Reakce:

anickav
2904 příspěvků 19.03.07 16:36
Gabu,

je to niečo ako čínske bistrá, bufetový typ, ak tam sú deravé obrusy? a zhruba daj vedieť cenové relácie prosím…

jumbo
11 příspěvků 30.04.07 01:23
Krishna

Ahojky,

pridavam sa Krishna naozaj je dobra, vraj uz bude i „dunajska“ verzia tj „Indicka restauracia na Dunaji“
len treba mat stastie na casnika prip. Vas obsluzi priamo indicky kuchar

gaburiatko
739 příspěvků 21.06.07 08:58
Krishna

No momentalne stale Krishna zostava aj na Bulharsekej ulici
http://www.menu.sk/rest.asp?…
Je to normalna restauracia, vzdy malo ludi, ale uroven stolovania veeelmi slaba, obcas chyba pribor, obcas je deravy obrus, naozaj to tam nie je tak na urovni. Naposledy som tam pozvala rodicov, sice som ich upozornila na prostredie, ktore inak nie je neprijemne, len to stolovanie je chabe, ale vzhladom na skvostne jedlo sa to da prepacit. Bohuzial v ten den otvarali aj prevadzku na boteli MARINA v BA na Dunaji a tak tam bol iny kuchar, ktory pokazil inak skvelu kremovy sampinonovu polievku a doniesli nam nieco ako ohriate mlieko v mikrovlnke s tromi susenymi hribami na vrchu :(( to bola hanba . Inak druhy chod bol super, len brachovi to vobec nechutilo, on je zvyknuty na slane cinske jedla :(
Ta druha prevadzka na Dunaji je asi luxusnejsia
http://www.menu.sk/rest.asp?…
Osobne som tam nebola, ale urcite zajdem a verim, ze je tam ten lepsi kuchar, na Bulharsku uz asi nepojdem…
Urcite vsak treba vyskusat indicku kuchynu, stoji za to :)
Ceny a fotky su v prilozenych linkoch :)

gaburiatko
739 příspěvků 21.06.07 09:17
Krishna na Dunaju Botel marina

No poyerala som menu na Boteli Marina a tam nemaju v ponuke indicke jedla :( Takze na inndicku kuchynu treba ist predsalen na Bulharsku :)

jumbo
11 příspěvků 07.08.07 04:17
...

na Bulharskej uz je to zavrete minule som sa trepal zbytocne yse 1 hod.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz