Kouzelnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agatta
81 příspěvků 21.10.04 13:46
Kouzelnice

Hledám recept na „zázračnou“ kouzelnici z Tupperware.
Zkoušel jste někdo třeba pomazánky atd.????
Zdá se mi tvrdá na to, abych s ní mohla pohodlně zdobit dortíky?
Jsem dost zvědavá, jestli s ní někdo pracuje!!!!!!

Reakce:

Labužník Andry02
121 příspěvků 21.10.04 14:16
...

ja mam z Tupru nejake veci, o kouzelnici taky premyslim… dela s ni teta a moc si ji chvali… ale je to poznatek z druhe ruky, sama s ni zkusenosti nemam.

versla
33 příspěvků 04.06.05 19:57
...

Mně se s ní moc dobře nedělá, je tvrdá, musím moc tlačit a pak se mi to blbě zastavuje :-(

kamela
22 příspěvků 06.06.05 13:45
...

agatto, s kouzelnicí se mi pracuje dobře, ale chtělo to trochu cvičení, v té spodní, měkké části máš dva „důlky“, tam umístíš palce a postupně vytláčíš. Kouzelnice není na cukrářské písmo, ale je to dobrý pomocník na jednohubky, nebo na rychlé zdobení chlebíčků, nebo nástavec tvaru „trubička“ ti poslouží při plnění koblihů, nebo je to dobrý pomocník,když děláš koláčky a dávkuješ tvarohovou náplň atd atd. zvládla jsem s kouzelnicí i pařížské rohlíčky a dokonce lze v kouzelnici vyšlehat i dobře vychlazenou smetanu (mám dobrou zkušenost s tou od ramy v takové lahvičce, omlouvám se jméno jsem zapomněla), pak stačí bílý vršek zaměnit za zdobítko a můžeš ozdobit řezy…atd atd je toho moc,co se dá s kouzelnicí dělat. Mimochodem i směs cukru a skořice si míchám v kouzelnici a pak jednoduše sypu na jablečné pochoutky..no a medové řešení: med dát do kouzelnice a máš vyřešeno nanášení medu na chlebík a taky drobky v medu už nemusí být. Med mám v kouzelnici už pořád, je to dekorativní a účelné, no a druhou mám na zdobení. Vítám, že pokud mi nějaký krém zůstane,tak ho nemusím předělávat, ale kouzelnici jednoduše zavřu bílým vrškem a vše je vyřešeno.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz