Kostarická káva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

OpusOne
16 příspěvků 30.12.06 10:54
Kostarická káva

ma někdo typ na zdroj?

dekuji

Reklama

Reklama

Reakce:

ajta
590 příspěvků 30.12.06 12:14
můj tip je

internetový obchod ČAJOVÁ ZAHRADA

Manana
1515 příspěvků 30.12.06 18:11
Kostarická káva

v prodejnách Oxalis ve velkých nákupních centrech jako je v Praze Chodov, nebo v Platejzu na Národní v Praze či v Lidické u Anděla na Smíchově v prodejnách Káva Káva Káva Michaela Kieranse, dobré je se ho předem zeptat, zda ji mají na jeho čísle 777680015, nebo na prodejny Platýz 224228862, Anděl 257314277.

Bachor
2 příspěvky 08.02.11 10:01
Doka coffee

Ja jsem si do své kavárny zajistil distribuci této kostarické kávy značky Doka coffee. Zákazníci jsou velmi spokojeni a já jako majitel taky. Mohu jedine doporučit

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.11 16:52
kaficko

z Kostariky ja velmi muzu od te doby, co jsem ji dotahla domu nekolik pytliku. Ale ne kazda kostaricka kava je ta, ktera me dostala. Uz jsem jich koupila u nas dost, ale ani jedna se neblizila. „Moje“ kava byla uplne cerna, hodne prazena a s velice specifickym aroma a hodne silna. Muzu se Bachora zeptat odkud ji dovazi? Ty pytliky jsou mi povedome :-P
Neni vylouceno, ze se domluvime !

Bachor
2 příspěvky 08.02.11 21:16

Nejsem přímý dovozce, dováží ji firma Doka coffee a já ji kupuji přímo od nich. Oni ji dováží tuším od firmy Doca Estate. Mrknětwe na web, tam najdete všechno potřebné info.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz