Kostarická káva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

OpusOne
16 příspěvků 30.12.06 10:54
Kostarická káva

ma někdo typ na zdroj?

dekuji

Reakce:

ajta
590 příspěvků 30.12.06 12:14
můj tip je

internetový obchod ČAJOVÁ ZAHRADA

Manana
1515 příspěvků 30.12.06 18:11
Kostarická káva

v prodejnách Oxalis ve velkých nákupních centrech jako je v Praze Chodov, nebo v Platejzu na Národní v Praze či v Lidické u Anděla na Smíchově v prodejnách Káva Káva Káva Michaela Kieranse, dobré je se ho předem zeptat, zda ji mají na jeho čísle 777680015, nebo na prodejny Platýz 224228862, Anděl 257314277.

Bachor
2 příspěvky 08.02.11 10:01
Doka coffee

Ja jsem si do své kavárny zajistil distribuci této kostarické kávy značky Doka coffee. Zákazníci jsou velmi spokojeni a já jako majitel taky. Mohu jedine doporučit

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.11 16:52
kaficko

z Kostariky ja velmi muzu od te doby, co jsem ji dotahla domu nekolik pytliku. Ale ne kazda kostaricka kava je ta, ktera me dostala. Uz jsem jich koupila u nas dost, ale ani jedna se neblizila. „Moje“ kava byla uplne cerna, hodne prazena a s velice specifickym aroma a hodne silna. Muzu se Bachora zeptat odkud ji dovazi? Ty pytliky jsou mi povedome :-P
Neni vylouceno, ze se domluvime !

Bachor
2 příspěvky 08.02.11 21:16

Nejsem přímý dovozce, dováží ji firma Doka coffee a já ji kupuji přímo od nich. Oni ji dováží tuším od firmy Doca Estate. Mrknětwe na web, tam najdete všechno potřebné info.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz