KOPRETINCE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 18.08.02 15:57
KOPRETINCE

Prisla nam ted nova zprava,
ze se nase Kopretinka z Labuznika tuto sobotu vdava........­...........
Mila Kopretinko.
Na spolecnou cestu, at vam slunce sviti,
lasku v srdci opatrujte, jako vzacne kviti.
HODNE STESTI DO VASEHO SPOLECNEHO ZIVOTA!!!!!!!!!!­!!!!!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

Kopretinka
565 příspěvků 19.08.02 03:53
Děkuju :o)

Děkuju Pampeliško, je to neuvěřitelné, ale opravdu už tuto sobotu do toho praštím, hrozně rychle to uběhlo, mám teď ještě posledních pár detailů k zařízení, jen doufám, že to bude všechno v pohodě, nervy mi pracují, to se dalo čekat. Věřím, že to zvládnu :o) Moc děkuju za podporu .o) Určitě napíšu jak to dopadlo

pepicek
1309 příspěvků 20.08.02 00:35
ááá už je to tady

no tak to já se taky přidávám ke gratulantům … jejda já ani nevim jak se k těm svatbám přeje … no prostě ať Vám to klape a Péťa ať pěkně papá co mu uvaříš (a to von zase jóó ).

Mimochodem co budete podávat? Poděl se s námi o menu

Labužník Sarka
433 příspěvků 20.08.02 04:36
Omlovam se za zpozdeni

Kopretinko, i ja se pridavam k te dlouhe rade gratulantu. Vratila jsem se z CR a hned bezim gratulovat. Hodne lasky na spolecne ceste zivotem
Preje Sarka

babi
6360 příspěvků 20.08.02 12:11
...

¨Kytice, závoj a slzy,
i štěstí rozplakává,
jak je to hezké,
když se někdo vdává.¨ … (Jaroslav Seifert)

Hano a Petře, do Vašeho společného života Vám přeji co nejvíce toho dobrého!

Jitka

Labužník Apolena
94 příspěvků 20.08.02 13:05
Milá Kopretinko...

musím se přidat k ostatním a popřát vám oběma do společného života hodně štěstí a spoooooustu vzájemné tolerance. S tím ustojíte skoro všechno.
Jen doufám, že nebudeš novou domácností příliš zaneprázdněná a nebudeš otálet s posíláním receptíků

Kopretinka
565 příspěvků 22.08.02 03:24
Díky...

Děkuji Vám všem za přání, za oporu, no přiznávám, že hrozně stresuju, mám noční můry a podle mě se to nemůže podařit bez nějakého průšvihu, ale naštěstí mám kolem sebe lidi, kteří mě uklidňují, tak se je snažím poslouchat. Hlavně na mě v sobotu myslete, a já budu myslet na Vás :o) Pak napíšu jak to všechno dopadlo, kolik jsme čeho snědli a jak to chutnalo, kdo koho zbil a kdo se s kým dal dohromady atd :o) Tak ahoj holky a držte mi palce

Labužník Sarka
433 příspěvků 22.08.02 04:25
Jenom pěsti

Kopretinko, jenom a jenom pěsti. To je přeci štěstí.

Kopretinka
565 příspěvků 25.08.02 07:25
Dobře to dopadlo :o)

Tak a je to za mnou, už je ze mě novomanželka, paní Vávrová, začínám si zvykat na nové oslovení, ale asi to chce čas. Skončili jsme v pět ráno, zábava byla perfektní, všechno klaplo jak mělo, opravdu to bylo bez chybičky. Milý Pepíčku, na papání jsme měli šunkovou rolku, pipinkovou polívku s nudličkama a knedlíčkama a hlavní jídlo kuřecí plátek s exotickou vepřovou směsí s hranolkama a oblohou no a na druhé papání byla svíčková, protože tu miluju No pak studené mísy.. salámová, sýrová, pepřenky, kyselé ryby, utopenci, hermelíny, rybí očka no spooousta super jídla a taky jsme měli nááádherný třípatrový dort :) Já vám pak pošlu nějaké fotečky jo? :o) Tak zatím ahojky :o) Papapa

Kopretinka
565 příspěvků 28.08.02 09:46
Fotečky

Takže pokud chcete, můžete kouknout na první vlaštovky fotek :ohttp://jaja.kn.vutbr.cz/…/page_01.htm

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz