Jindřich

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gmp
1603 příspěvků 21.10.10 12:13
Jindřich

Drahý Jindřichu náš, dovol abych za sebe i za Matesa Ti složil poklonu a přání stálého zdraví k Tvým již takořka zakulaceným hranatinám. :potlesk: To není jen potlesk, ale ovace ve stoje.

Reklama

Reklama

Reakce:

blanca.xy
647 příspěvků 21.10.10 12:24
Milošku,

předběhl jsi mě, zrovna jsem se chystala k velké gratulaci pro Nerova páníčka. Hodně, hodně, hodně zdraví a pohody, ať ti jde vaření stále tak dobře jako dosud a narozeniny řádně oslav :-D .

anickav
2904 příspěvků 21.10.10 14:31
Jindřichu,

aj my sa radíme medzi tvojich gratulantov. Želáme mnoho síl, zdravia, pohodu do ďalších rokov v kruhu blízkych.
Anna + Ján

Sylvie
2302 příspěvků 21.10.10 16:54

Milý Nero, podej tlapku páníčkovi a zaštěkej mu do ouška přání od Míši - hodně zdraví, přátel a papáníčka.
Ostatním Jindřichům přeji to samé. :-)

Sylvie
2302 příspěvků 21.10.10 18:01

Omlouvám se za toto faux pas. Vše nejlepší přeji jenom tomu jedinému.

karminek
757 příspěvků 21.10.10 18:26
Milý Jindřichu

dovol mi abych ti s úctou popřál to nejpevnější zdravíčko a štěstíčko a plno energie. Dasty se samozřejmě přidává svým svátčním HAF

Alis
2617 příspěvků 21.10.10 20:13
Jindro,

i já se připojuji a přeji pevné zdraví a pořád dobrou náladu. Velikou pusu a přátelské objetí

Alena

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.10 21:17

I z Bakova přejeme zdraví, štěstí a chuť do kulinářského tvoření :-) Daniela a Zdenkové

Nero
297 příspěvků 22.10.10 15:43
Milí přátelé,

Všem vám upřímně děkuji za vaše milá přáníčka. Zdraví Jindra

svato
1416 příspěvků 22.10.10 16:33
aj my

želáme všeko najlepšie. Dana a Judita

Nero
297 příspěvků 22.10.10 18:08
svato
svato píše: želáme všeko najlepšie. Dana a Judita

I já vám přeji dodatečně všechno nejlepší a omlouvám se, že to všechno nějak nestíhám. Jindra

Labužník jandule02
1089 příspěvků 27.10.10 16:26
Gratulace

Milí labužníci Nero a Jindřichu,
připadá mi to jako včera, co jsem četla v deníčku, jak Nero líčil narozeniny agenta O77, už je to rok? Jo, prostě to letí.
Jestli bych měla přání na Nera, tak jestli by nepoprosil páníčka, aby se s námi opět začal dělit o Vaše zážitky - ať již z kuchyně či jiné. Chybí mi a myslím, že nejsem sama.
Takže hodně zdraví, pohody a užijte si to, kluci.
Jana s Chiquitou

Nero
297 příspěvků 27.10.10 19:38
Milá jandule,

tedy nyní jandule02, je to smutné, ale neuplynul rok, ale bohužel uplynuly roky dva. Asi Ti neuniklo, že naše deníčky jsou fuč a i kdybych pána přesvědčil, aby něco napsal, tak není kam. Deníčky už nebudou, v nejlepším případě z nich budou blogy. Obávám se, že už je nikdo nedá dohromady, protože obsahují spoustu odkazů na recepty, jejichž URL administrátoři mění, takže odkazy nebudou fungovat. Navíc se obávám, že se noví majitelé bojí, že utrpí jejich důstojnost, když dají na rady lidí, kteří Labužníka důvěrně znají, denně používají a myslí to s ním dobře. A to bohužel nedává moc naděje na růžovou budoucnost. Naše deníčky navštívilo přes 30 tisíc lidí, máme je všechny zálohované a pokusíme se je opravit, pokud to ovšem administrátoři umožní. Tak děkujeme za přání, měj se hezky a pozdravuj Chiquitu. Nero

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz