Indie v ČB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gemma
245 příspěvků 19.05.08 00:42
Indie v ČB

Úplnou náhodou jsme při procházce centrem Budějovic narazili na restauraci Gateway of India. Je to v Chelčického ulici, kousek od náměstí. Když vejdete, máte pocit, že jste se octli ve francouzském bistru, i když nějaké rudozlaté orientální salonky jsou tam myslím také.
Podstatné ovšem je, že šéfkuchař i vedení restaurace jsou Indové a kuchyně je opravdu autentická. Snad jen množství masitých jídel je poplatné evropské chuti.
Obsluha je nesmírně milá a ceny takřka lidové. Já i manžel můžeme doporučit.
A abych nezapomněla, mají i webové stránky: http://www.indickarestaurace.com/cz/contact.html

Reklama

Reklama

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 19.05.08 10:52
gemmo

Díky, už dlouho chci vyzkoušet „pravou“ indii. Do budějovic jezdím často, určitě vyzkouším. Jídelníček vypadá lákavě.

anickav
2904 příspěvků 20.05.08 09:11
marmeláda, nečuduj sa,

…v Budějovicích by chtěl žít každý…
A.

gegina
358 příspěvků 20.05.08 10:06
Aničko,

já teda ne! Stačí mi tam jedno odpoledne a hurá domů. Ale to bude asi tím, že to mám „přes kopec“ a jsem tam poměrně často. Ale do té restaurace si zřejmě cestu udělám

anickav
2904 příspěvků 20.05.08 13:40
Gegi,

to boli Cimrmani - Záskok…
Marmeláda + family a my tiež, ich totiž milujeme…

/Ja som bola v Č.B. u Číňanov v Krajinskej ul…ak si dobre pamätám názov ulice…Indovia mi unikli./
 A.

marmelada
1643 příspěvků 20.05.08 16:18
Aničko

A to říkal kdo? :)).

anickav
2904 příspěvků 20.05.08 16:29
Marme, Evi,

neblázni, veď ešte nemáš sklerózu…

anickav
2904 příspěvků 20.05.08 16:32
Marmeláda,

a co kdo říkal?

gemma
245 příspěvků 20.05.08 21:36
Tak jsme dnes neodolali

a zastavili se tam znovu. Měla jsem smaženou cibuli, čočkovou polévku a rybí curry. Už dlouho jsem si tak nepochutnala, jenom dojít domů byl problém, nějak jsem po té večeři hrozně ztěžkla.

gegina
358 příspěvků 20.05.08 22:45
Aničko,

aha, hned mi to neseplo…Cimrmany máme doma všechny na DVD. Jezdíme na ně každý rok do Třeboně do divadla, když je festival Okolo Třeboně, víš?! Jen letos vynecháváme, jdeme na Ebeny Už teď se těším

anickav
2904 příspěvků 21.05.08 18:04
Gegina a marmelada,

keby ste sa neboli hnali domov…na vlastné oči sme v Písku v nedeľu videli jedného Cimrmana…sedeli sme na lavičke pred Kloudami a šiel okolo…spýtajte sa pekařky…

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.08 22:57
Děvčata,

já už jsem v Budějovicích (brrr, říká se v Budějkách nebo Budějcích) žila a nevím, jestli bych ještě někdy chtěla. Je to přeci jen 38 let, co mne mamka odtamtud odstěhovala. A kousek od místa, kde je ta indická restaurace, jsem chodila do školky
Až tam někdy pojedu (snad), tak mám aspoň tip na občerstvovnu.
A ještě jednu labužnickou- Mamka dává k dobrému, že zatímco ostatní děti cestou ze školky žadonily sladkosti, já chtěla do mlékárny pro Romadůr.

bjelka
4 příspěvky 28.02.09 08:56
...

Souhlasím, indická restaurace v Budějicích je zatím ta nejlepší, kterou jsem v v ČR objevila. Škada, že je to tak daleko

Anethka
19 příspěvků 29.05.09 09:57
...

Vyzkoušela jsem v ČB obě indické restaurace, které zde jsou. Jak tuto- Gateway (u Lannovy ulice http://www.indickarestaurace.com/cz/index.html) tak druhou Tandoor (v Nové ulici http://www.indicka.cz/).
Mohu říct, že mně osobně více chutnalo v Gateway, budova zvenčí sice vypadá na spadnutí, ale interiér není až tak špatný. Obsluhují a vaří zde Indové. Jediná nevýhoda je, že číšníci (alespoň ten, co obsluhoval nás) neuměl příliš česky.
V druhé restaruaci- Tandoor, vaří také indové, velice přátelští, rozdávali vizitky a chtěli si povídat. Ale jak říkám, můj jazyk mě příště zavede do Gateway

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz