Reštaurácia Na Kovárne - Mrákotín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anickav
2904 příspěvků 01.05.08 21:27
Reštaurácia Na Kovárne - Mrákotín

Pred dvomi rokmi sme sa tam parádne najedli, originálne a chutné jedlá. Tak som bola zvedavá, či si zachovali úroveň - stále si ju držia, nesklamali. Je to kúsok od Telča, ale oplatí sa tam určite zájsť. Manžel si dával českú klasiku, ja kuracie prso so špenátom a Nivou a nemalo to chybu!
 A.

Reakce:
DanaJ
1136 příspěvků 25.06.09 12:45
Na Kovárně - Mrákotín

Vždycky jsme tam rádi jezdívali, byla tam vynikající kuchybně a i obluha.
Byli jsem tam přibližně před měsícem, NO HRŮZA A DĚS. Já si objednala risoto s kuřecím masem. Maso smrdělo a k tomu parboiled, což jsem trochu u risota nepobrala. Přítel a jeho brácha si dali smažák s hranolkama. Hranolky chutnaly jako kus hadru a byly gumový. A další osazenkyně si dala naštěstí jen zeleninové risoto. To bylo jediné, co se dalo sníst, ale taky o ničem s rýží parboiled. Prostě rejže drhla skoro na sucho s kusy zeleniny. Spíš bych to nazvala rýžovo-zeleninovým salátem.
Skoro všichni jsme to povrtali a ani neměli chuť za to bojovat. Jediné, co jsme čekali byla reakce číšnice. Ani nehlesla, odnesla skoro všechno jídlo zpátky. Řekli jsme že zaplatíme a tím to bylo odbytý.
Byl to nejhorší zážitek v našem životě.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz