Hrnečku vař!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pockmat
35 příspěvků 30.01.04 16:28
Hrnečku vař!

Zdravím, dívám se na Novu na Hrnečku vař! Hlavně se mě líbí Aisley, (kdo by jeho vaření s humorem neznal! ) Ale k věci: Ve čtvrtek 29.1.04 ukazoval takové palačinky, spíš takové lívance, kde si je v krámku dával, dal si žampiony a pak do těsta přidal citronovou šťávu. Ani nevíte, jak jsem slintal! A tak bych se chtěl zeptat, jestli ten recept nebo něco podobného někdo nezná?
Předem moc díky!

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 24.06.04 00:22
mrkni se...

sem , myslím, že je tam toho dost na výběr…třeba najdeš i ten recept, který uvádíš…

esmeralda
4813 příspěvků 24.06.04 00:55
Pendo a Pockmat

dívala jsem se SEM a žádný z receptů nepřipomínal zmíněné lívance. Napište mi kterou zemi zrovna Ainsley navštěvoval a já se to pokusím najít (a přeložit).

penda
4752 příspěvků 24.06.04 08:02
esmeraldo...

já to včera také projížděla..ty anglické recepty…a byla jsem na tom stejně jako ty..prostě ani jeden z receptů neobsahoval ani žampiony ani citron…a jediné placky, co tam byly, byly ty mexické…fakt nevím, proto jsem to hodila na Pockmata..aby si v tom vylovil, co by chtěl…

esmeralda
4813 příspěvků 25.06.04 10:56
Pockmat!

Tak jsem se dívala na kdejakou stránku kde byl zmíněn Ainsley Harriot, ale nic jsem nenašla. Pes bude asi zakopán ve faktu, že to po čem pídíš není jeho recept. Je to něco co si koupil na ulici. Kdybych aspň věděla ve které to bylo zemi, mohu se znovu pokusit.

penda
4752 příspěvků 25.06.04 12:08
esmeraldo....

uvažujeme naprosto shodně…to napadlo i mě…že se jedná o pouliční dobrotu…já též prošmejdila kde co na netu, byla jsem i na stránkách televize nova a v knižních vydavatelstvích…a ani ťuk o něčem takovém…jedině zkusit napsat přímo do novy a požádat je o pomoc…také řešení .. :-))

Pockmat
35 příspěvků 28.06.04 21:24
zeme

Zdravim, ten stat uz pohuzel nevim ,ale myslim, ze to byla Anglie nebo neco na ten zpusob! Ten recept nebyl od neho, ale od pritele, ktery to prodaval. Trosicku jsem na tim premyslel a podle me to byly obycejne livance-palacinky (neco na ten zpusob) ve kterych byl pridan cesnek, zampiony a stava z citronu. Prodaval hodne druhu …
Take me napadlo, ze by nebylo na skodu, tady udelat seznam jeho receptu a prelozit je, protoze nekdo nema takove jazykove schopnost …

esmeralda
4813 příspěvků 29.06.04 07:56
Pockmat

Ráda přijdu se svojí troškou do mlýna a přeložím nějaký ten recept od Ainsley(ho) nebo někoho jiného. Všechno to ale nestihnu, tak dlouho žít asi nebudu. Napiš mi o které recepty konkrétně stojíš a já se pokusím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz