Gril na kuře

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Samuel2
4 příspěvky 29.04.13 07:43
gril na kuře

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nemáte zkušenost s nějakým grilem/minitroubou s otočným grilem na kuře do domácnosti, případně jaký byste doporučili…
 Děkuji

Reakce:
Zuzka1973
2272 příspěvků 30.04.13 11:18

Já mám troubu klasickou, elektrickou, ale už má v sobě krom klasiky i gril a horkovzduch. Proto leta letoucí používám starý „gril“, který se jen dá na plech a pootáčí se ručně…
Zatím nikdy neklamal :)Jsou u něj dvě vidlice, menší a větší, takže na tom dělávám ledacos.

Samuel2
4 příspěvky 30.04.13 11:52

Děkuji Vám za odpověď, právě ručně by se mi otáčet nechtělo…
Dříve jsme mívali gril, kam se vešla až tři kuřata, rožeň se otáčel a chuť byla výborná. Nyní jsem chtěla něco podobného, menšího, našla jsem ale jen takovéto trouby:
http://pecici-trouby.heureka.cz/…specifikace/#… či na aukru:
 http://aukro.cz/show_item.php?…

Celkem bych šla i do nějaké té troubičky, ale moc se v nich nevyznám…

Zuzka1973
2272 příspěvků 30.04.13 12:59

@Samuel2 Obojí vypadá dobře, pokud jde jen o kuře, šla bych do toho druhého odkazu, ale pokud bych chtěla všestrannější využití, tak ta troubička nevypadá špatně… Osobně by se mi víc líbila ta troubička, už asi jen i kvůli údržbě a možnosti většího využití…

buris
8 příspěvků 05.03.14 17:03

Vemte pekáč, plechovku piva. Pivo otevřete, trochu odlejte a zadkem na ní kuře postavte. Tuhle sochu postavte na pekáč a dejte do trouby cca na hodinku na 150-200°.

Kuře samozřejmě okořeňte dle své chuti.

Výborný recept, samo se podlévá a není nutné kupovat nic zvláštního :)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz