Glitz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmelada
1643 příspěvků 29.10.07 15:00
Glitz
  • píše o něm Hujer ve svém deníčku (úžasné dorty).
    Asi to bude nějaký lesk na dorty, ale ještě jsem se s ním s obchodě nesetkala (nebo jsem ho neviděla).
Reakce:

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.07 17:20
Glitz

Marmeládko, včera jsem z něj tahala rozumy, ale kdepak Hujer, je to tajnůstkář, raději to zamlžil a neprozradil :-)))

marmelada
1643 příspěvků 29.10.07 20:37
...

třeba se ti to jen zdálo. Asi to bude profesionální záležitost. O něčem takovém mi povídala kámoška cukrářka, co pekla ve Four Seasons, ale připadalo mi to moc sci-fi. A ejhle Labužník cukrář a ono to je pravda. Šak to z něj vydolujeme!!!! (nebo z Googlu)

marmelada
1643 příspěvků 29.10.07 21:15
pan Google

Hujer nepřijímá, tak jsem popátrala ve spolupráci s výšeuvedeným pánem a našla jsem:
"tady balení želatiny pro profesionály ":http://www.fabbri.cz/…s_detail.asp?… - kilo a půl by stačilo pro dvě generace. Tak jsem popátrala, co nám nabízí pan Oetker a ejhle:

asi to bude ono! - koukni úplně dole na dort želé čiré!

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.07 23:04
Marmí :-)

jsem si to myslela a přitom to dělám takto dlouho, i ve studené kuchyni, člověk se pořád něčemu přiučuje .-), dík, že jsi si dala práci a hledala :-) D

Hujer
14 příspěvků 30.10.07 08:39
:-)

Tak a už o vás vím, co se to tu šušká! :-)

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.07 15:03
Hujere :-)

tak nám našuškej, co to doopravdy je - glitz :-))

Hujer
14 příspěvků 31.10.07 19:41
Eh.... :)

… nebijte mě, nekamenujte… já tam měl překlep.. on to není Glitz ale Blitz :-) nicméně stejně byste to asi blbě hledali a co jsem se díval, v obchodě se to koupit nedá a současný sortiment Oetkera rozhodně nemá nic, co by se tomu rovnalo.
Dá se ale koupit kilovka, která vydrží třeba rok a kdo hodně peče, tak to sdělá v pohodě.
Upozorňuju ale, že to obsahuje některý éčka.
 r.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz