Taky jsem koupila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chmalka
2 příspěvky 29.10.07 02:22
Taky jsem koupila

Ahoj lidi, tak ja dneska take koupila pomaly hrnec. Okukovala jsem ho skoro kazdy den, az jsem se rozhodla. Neinsproval me net, jako spoustu z vas, ale zvedavost. No a nebyla bych to ja, abych nejprve nekoupila a pak nezjistovala. A tak jsem se dostala pri brouzdani a hledani netem az sem k vam a diky, je to to prave, co jsem hledala. K memu hrnci je sice knizecka s asi 20ti receptama a to je preci jenom malo ze? Tady jich je spousta a pekne v cestine. Je to super stranka a jsou tu super rady.
ale abych se vratila k hrnci. V sedum vecer jsem dorazila z nakupu, v osum byl hrnec plny a ted po hodine jsem ho sla prvne okouknout.Zatim se opravdu nic nedeje, ale verim, ze rano bude vareno. Moje prvni zkouska je Kolozvarske zeli. Tak jsem na to zvedava.

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 29.10.07 03:47
Chmalka,

gratuluji ke koupi.
Uvidíš že budeš nadšená. Nenech se zmást tím že se po hodině nic neděje. V tom je ta krása, nemusíš se starat. Vařím v PH často.

Na Labužníku jsou moc pěkné recepty pro pomalý hrnec .
Tady je můj nejoblíbenější .

marmelada
1643 příspěvků 29.10.07 14:59
Chmalko,

blahopřeji ti ke koupi. Jsem přesvědčená, že nebudeš litovat. Poreferuj o zkušenostech, které získáš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz