Taky jsem koupila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chmalka
2 příspěvky 29.10.07 02:22
Taky jsem koupila

Ahoj lidi, tak ja dneska take koupila pomaly hrnec. Okukovala jsem ho skoro kazdy den, az jsem se rozhodla. Neinsproval me net, jako spoustu z vas, ale zvedavost. No a nebyla bych to ja, abych nejprve nekoupila a pak nezjistovala. A tak jsem se dostala pri brouzdani a hledani netem az sem k vam a diky, je to to prave, co jsem hledala. K memu hrnci je sice knizecka s asi 20ti receptama a to je preci jenom malo ze? Tady jich je spousta a pekne v cestine. Je to super stranka a jsou tu super rady.
ale abych se vratila k hrnci. V sedum vecer jsem dorazila z nakupu, v osum byl hrnec plny a ted po hodine jsem ho sla prvne okouknout.Zatim se opravdu nic nedeje, ale verim, ze rano bude vareno. Moje prvni zkouska je Kolozvarske zeli. Tak jsem na to zvedava.

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 29.10.07 03:47
Chmalka,

gratuluji ke koupi.
Uvidíš že budeš nadšená. Nenech se zmást tím že se po hodině nic neděje. V tom je ta krása, nemusíš se starat. Vařím v PH často.

Na Labužníku jsou moc pěkné recepty pro pomalý hrnec .
Tady je můj nejoblíbenější .

marmelada
1643 příspěvků 29.10.07 14:59
Chmalko,

blahopřeji ti ke koupi. Jsem přesvědčená, že nebudeš litovat. Poreferuj o zkušenostech, které získáš.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz