epilátor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník jenny02
35 příspěvků 02.06.06 09:17
epilátor

Milé Labužnice,
tento příspěvek se rozhodně netýká vaření, ale přece jen se k Vám obracím pro radu, informaci, názor,..
Budu mít narozeniny a všichni vyzvídají co bych ráda, já nevím, ale napadlo mě, že by to mohl být epilátor.
Vůbec s nimi nemám zkušenosti (pouze pěna a žiletky), a tak bych se chtěla zeptat zda to k něčemu je, jaké máte zkušenosti a jesti byste mi nějaký nedoporučili.
Moc děkuju za informace, abych věděla jesti do toho jít.

Reklama

Reklama

Reakce:

jau
457 příspěvků 02.06.06 11:22
...

Jenny, určitě si nekupuj ten na vytrhávání chloupků, pokud nemáš extrémně snížený práh bolesti. Doporučuju se pídit po dámském HOLÍCÍM strojku. Mívá několik možností: na zkrácení dlouhých chloupků, na dokonalé vyholení, užší výměnný břit na choulostivá místa atd. Lepší bude nějaký značkový, s dobíjecími bateriemi uvnitř.

penda
4752 příspěvků 02.06.06 11:42
Epilátor nikdy!

Ta bolest za to nestojí! Dámský holící strojek je lepší, i když to chce častější „údržbu“. ;o)

esmeralda
4813 příspěvků 02.06.06 12:26
Epillátor - Jenny,

pakliže není mučeníčko tvoje potěšeníčko, nedoporučuji.
Navíc se nedoporučuje dámám se sklonem ke křečovým žilám.

Labužník jenny02
35 příspěvků 02.06.06 13:21
...

Děkuju za Vaše postřehy a doporučení. Já jsem si říkala, že by to mohlo být jednoduší s tou „údržbou“, ale asi si nechám zajít chutě na experimentování.
Popřemíšlím nad těmi holícími strojky nebo si budu pát něco úplně jiného, ale nejdřív musím vymyslet co.

Labužník jenny02
35 příspěvků 02.06.06 13:26
...

To „pát“ mělo být přát.

Labužník Triss
160 příspěvků 02.06.06 14:33
...

ta bolest je hrozna poprve podruhe, protoze jsou chlupy dlouhe a je jich hodne, kdyz se to pak dela cca kazdych 14 dni, chlupu je tak 1/3 (dorustaji postupne), takze to tolik neboli a da se to prezit.
V slusnem stavu nohy vydrzi cca tri tydny…
Jinak co se tyce strojku, klidne ten nejlevnejsi…braun, philips, ci rowentu
takze strojek si klidne prej

possum
464 příspěvků 02.06.06 16:32
jde o zvyk :-))

opravdu jde o poprve a podruhe. Rekla bych, ze to boli min jak waxing. A i na to si zvyknes. Ale je fakt, ze tak jako waxing, to neni doporucovane na nekoho, kdo ma potize s zilama. Ja ovsem zatim zadnou zmenu nepozoruji a waxuji uz hodne dlouho. Vydrzi to dyl nez cokoliv jineho. :-))

buraci
1136 příspěvků 02.06.06 18:11
Boliii

Mne to bolelo i na podesate, nyni strojek odpociva ve skrini. Rozhodne epilator nedoporucuji. Ani damsky holici strojek mi moc nesedel, delaly se mi po nem takove hnusne pupinky. Ted mam Gilette Venus na mokre holeni a vysledek je perfektni, i kdyz pravda dlouho nevydrzi.

Aime
2 příspěvky 03.06.06 15:48
podle gusta

Nějakou dobu jsem pracovala v oddělení elektra a za tu dobu jsem vypozorovala, že každé ženě vyhovuje něco jiného. Většinou ženy co se dobře opalovaly a byly snědší si pořizovaly " škubátko" a byly s ním velice spokojené. Naopak bledulky naříkaly i při " holítku".

Labužník jenny02
35 příspěvků 05.06.06 09:31
...

Děkuju za rady a názory, ale stejně pořád nevím. No uvidíme podle momentálního rozpoložení , půjdu se na ně podívat na živo a uvidíme jestli mě vyděsí nebo ne.

petrunka
102 příspěvků 05.06.06 19:15
...

aime ma zajimavy postreh, to me nikdy nenapadlo… je fakt, ze ja epilator mam a vytrhavani chloupku me teda vubec neboli. popravde receno me to dokonce bavi :) a dle aime to sedi, jsem vskutku tmavsiho typu a cernych vlasu (ale stale beloska:). stejny epilator mela kolegyne, ktera je bledsi typ a vylozene pritom pry brecela bolesti… tak jestli mas taky jenny vic pigmentu, sup pro epilator, je to zabava

DanaJ
1136 příspěvků 07.06.06 15:56
HOLÍTKO s břitem a nebo HOLÍCÍ STROJEČEK?

Co byste doporučili?… vzhledem k délce obětovného narašení po „zničení porostu“…

Je třeba kupovat DÁMSKÝ holící strojek? Já viděla v reklamě, jak se chlap holí elektrickým holícím strojkem ve sprše. Nebylo by to praktické? Exisktuje něco podobného pro ženy?

Ale je fakt, že většina chlapů se holí holítkem s břity, tak že by to bylo praktičtější?

penda
4752 příspěvků 07.06.06 18:45
;o))

vždycky, když otevřu tuto diskuzi, tak se pousmívám, protože si představuji labužníky, jaký budou mít přehled o tom, která z labužnic se holí a která nikoli. Teď už tu fakt chybí jen ta seznamka…;o)))
Já používám to samé, co buraci, čili Gilette Venus, obyčejný bezbateriový holící strojek. Jsem spokojena, jen je potřeba údržbu častěji opakovat, ale opakování má to plus, že čím častěji se pokožka holí, tím je vůči různým vyrážkám po holení odolnější.

jau
457 příspěvků 08.06.06 07:37
...

Příroda holt nepochopila, co je módní a stále nás vybavuje porostem skoro jako v pravěku. Ale už se to lepší:-))) Když srovnáte obrázky neandrtálců a současné fotky lidí, zdá se, že i příroda pochopila, že hustý porost po celém těle je už pasé

penda
4752 příspěvků 08.06.06 09:51
jau,

jak u koho … takový krásně chlupatý mužský je k sežrání… ;o)))

jau
457 příspěvků 08.06.06 10:39
vladko,

měla jsem pochopitelně na mysli nás holky. V případě mužů jsme zajedno

penda
4752 příspěvků 08.06.06 11:35
;o)))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz