Kategorie v Oblíbených receptech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

georgehradec
373 příspěvků 13.01.12 14:09
Dotazy a odpovědi

Dobrý den gurmáni, prosím o pomoc. Jak mám ukládat v oblíbených receptech jednotlvé recepty do mnou zvolených kategorií? Stále se mi nedaří tento problém vyřešit, a to již od nové formy Labužníka. Dříve jsem ty problémy neměl. Děkuji za poradu a mějte se báječně! Ať vám plotna nevychladne! :roll: Georgehradec

Reakce:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.12 15:03

George… Jdi do Oblíbené recepty
Přepni na výpis s fotkami
Vpravo vedle názvu receptu vidíš okénko Do kategorie… Tam zaklikneš požadovanou kategorii.
Pokud neexistuje, vytvoříš si ji kliknutím na Přidat kategorii nad prvním receptem. Je u toho taková ta mrkev (obrázek)
Kategorie si vytvoř dle vlastní potřeby :-)
To půjde… :-)
:mrgreen:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 14.01.12 11:33

Oblíbené recepty (- Přepnout na výpis s fotkami -) Přidat kategorii (s ikonkou fr. klíče) - tu pak přidělíš u každého z receptů, které mám již v Oblíbených receptech uloženy.

Tereza

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.12 13:53

Sama bych to lépe neřekla… :lol:
:mrgreen:

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.12 15:32

Glama, a to je co rict :dance:

Matas
3 příspěvky 31.03.12 19:49

Dobrý den,bohužel ani mně se nedaří členit recepty podle svých dříve zvolených kategorií. Od nového vzhledu Labužníka s tím mám problém a nové kategorie také nemohu přidávat. Výše zmíněné rady mi nepomohly a vůbec netuším proč… :( …nevíte někdo kde dělám chybu?

Martina

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 31.03.12 22:01

@Matas
Momentálně to ještě v nové verzi není funkční - pracuje se však na nápravě.

Tereza

Matas
3 příspěvky 11.09.12 16:09

Terezo v kategoriích pořád žádná změna? Alespoň mně pořád nejde zařazovat nové recepty do kategorií…

Martina

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 13.09.12 13:09

@Matas
Nahoře vpravo - Moje kuchařka - Oblíbené recepty - Upravit moje kategorie v kuchařce (tam je možné zakládat nové kategorie atp).

Pak stačí níže k receptům dané kategorie přiřadit.

Tereza

Matas
3 příspěvky 15.09.12 21:46

Recept do oblíbených mi zařadit jde, když mu přiřadím kategorii napíše mi comp uloženo a přitom se nepřiřadí. Nemohu přijít na to kde je chyba. Nefunguje to od inovace Labužníka, dříve to šlo.

Martina

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 16.09.12 00:22

@Matas Právě jsem to zkusila a přiřazení kategorie i výpis receptů dané kategorie mi funguje bez potíží.

U receptu vyberte danou kategorii - objeví se Uloženo. Pak výše v políčku vyberte název dané kategorie (Moje kategorie) a klikněte na Zobrazit recepty.

adminka Tereza

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz