Díky vám všem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda
4813 příspěvků 01.01.12 00:36
Díky vám všem

Moji milí Labužníčci,

už je na čase abych se snesla ze svého obláčku číslo 9 a začala zase něco dělat.

Moc vám všem děkuji za vaši podporu. Neodvážím se nikoho jmenovat ze strachu abych na někoho nezapomněla. Moje díky si totiž zasloužíte všichni. Z Labužníka čerpám většinu informací, inspirací a chuti do vaření. Bez vás by to prostě nešlo.

Musím se přiznat že to byl perný týden a snad se to odrazilo i v poslední episodě kdy jsme byli všichni vyčerpaní. Většinu dní jsme museli též ujet za natáčením dosti velké vzdálenosti, někdy i okolo 100 kilometrů, neboť jak víte pořad se točil v největší vesnici na světě. 
Můj obdiv patřil nejen mým spolusoutěžícím, kteří měli obrovský elán, ale hlavně také televiznímu štábu za jejich stále dobrou náladu a neúnavnost.
Jak to snesli už nechápu vůbec. Každý den se objevili po osmé hodině ranní u každého z nás a točilo se dlouho do noci.
Považuji za privilegium že jsem měla možnost poznat práci televize. Zkrátka zážitek na celý život.

Naposledy, ale definitivně ne na posledním místě patří můj dík mému partnerovi Mickovi bez kterého bych nápor asi nevydržela. Nebýt jeho bystrého oka a nohou pevně na zemi, jsme onen osudný večer mohli mít místo jehněčího kotlíku uhelky. V tom shonu a zmatku jsem totiž zapomněla vypnout troubu.
(Aspoň víte proč tolik fandím mikrovlnkám. Ty se totiž bez nastavení času nedají ani zapnout.)

Všechno je za námi a já budu stále vzpomínat na týden plný zážitků.
:srdce: :kytka:

Reklama

Reklama

Reakce:

bocianka
528 příspěvků 01.01.12 01:03

Celý týden byl pro mne veliký zážitek. Jednak to krásné prostředí a potom velmi milí lidé. Při „šmejdění“ nelezli do skříní, zásuvek a podobně. Nehledali zapomenuté pavučiny ani prach. Po straně se nepomlouvali. To tady se nevidí. Vlezou všude, zkoušejí si oblečení, a hlavně po straně se pomlouvají. Esmeraldo, ještě jednou, veliký dík. :jazyk:

esmeralda
4813 příspěvků 01.01.12 02:58
Happy New Year

…a při mé skleróze jsem vám všem zapomněla popřát vše nejlepší nejen do Nového roku, ale i do let příštích.
Hodně spokojenosti, lásky a pohody a to nejdůležitější…zdra­ví. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz