Esmeralda v pořadu Prostřeno!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zlomax
426 příspěvků 29.12.11 20:01
Esmeralda v Prostřeno!!

Nevím zda to někdo z Vás postřehnul, ale dnes v Prostřeno zazářila naše Esmeralda. Byl to opravdu luxusní díl a řechtal jsem se ještě dlouho po jeho skomčení. Skláním se před ní a podle toho co předvedla jsem já v kuchyni břídil. Ale já to do důchdu a s prvním vnoučetem doženu.
http://www.iprima.cz/…250/4114/all
Jako bonus Vám zde posílám link na video s Esmeraldou.

Reakce:

ovce
3 příspěvky 29.12.11 20:19

ano to je pravda

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.11 20:31

Ale my to přece dávno víme… :lol:
Fandíme a držíme palce už od pondělí :palec:
:mrgreen:

dag
539 příspěvků 30.12.11 12:06
Esmeralda

Milá Esmeraldo, s radostí jsem se dívala na Tvoje vystoupení v pořadu Prostřeno. Důstojně jsi reprezentovala nejenom sebe, ale i Labužníka. Blahopřeji.
 Dag

sveva
751 příspěvků 30.12.11 16:39

Uz jsem to vedela, ale moc dekuji za odkaz, krasne jsem si to uzila. Ta vesela kupa si zaslouzi zvitezit.
Zdravim

sveva
751 příspěvků 30.12.11 16:43

Mila a vesela Esmeraldo, pevne verim, ze vyhrajete a vsechno co jste uvarila bych si hodne vychutnala.
Hodne smichu, dobrou naladu a zdravi do Noveho roku! :potlesk: :mavam:

Alis
2617 příspěvků 30.12.11 17:13

Milá Jano,

Dag a Sveva řekly vše, co bych ti chtěla vzkázat i já a lépe, než bych to já dokázala.

Připojuju se ke gratulaci a přáním, jsem ráda, že se na labu objevuje někdo, kdo je přirozený, příjemný a umí uvařit s grácií i se smyslem pro humor :-)

A.

blanca.xy
647 příspěvků 30.12.11 19:49
Milá Esme,

po dlouhé době se zase na Prostřeno dalo dívat, moc jsem se pobavila a gratuluji k zaslouženému vítězství :potlesk: .

bocianka
528 příspěvků 30.12.11 19:57

Esmeralda je třída. Rozdělila se s ostatními o výhru. Myslím, že kdyby vyhrál někdo jiný, tak by to neudělal. Bravo !!! :hug: :kytka: :hug:

di
2451 příspěvků 30.12.11 21:50

Na základě upozornění zde na Labužníkovi jsem se na to koukla (normálně se na podobné pořady nedívám) a musím říct, že esme je skvělá!

anickav
2904 příspěvků 30.12.11 22:35
Esme,

rada som ťa bližšie spoznala. Gratulujem, bola si skvelá. Všestranne.

toffo
244 příspěvků 30.12.11 22:46

Bylo to super :-)!

ovce
3 příspěvky 31.12.11 00:10
blahopřání

S velkou ctí blahopřeji. Na Váš elán a humor nenacházím slova. Jste prostě vyjímečná. Děkuji

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.11 11:27
co dodat,

tento týden to bylo poprvé, co jsem se na Prostřeno dívala. Moc se líbily všechny díly. I u nás ve vsi se Esme moc líbila (co jsem slyšela ženské, které sledují pořad pravidelně).
Blahopřeji k vítězství. :kytka: :hug:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 31.12.11 13:57

Já jsem se taky mrkla a esmeralda slavila vítězství zaslouženě! :kytka:

A ty dobroty 8o mňam :palec:

Tereza

Bobozh
23 příspěvků 31.12.11 16:40
esmeralda

Zdravím kuchařinky a přeji pěkný konec roku pěkně si to užijte,ale pozor na váhu.Na pořad vaření jsem se díval, esmeralda tam excelovala - v předchozích dílech jsem nic podobného neviděl a že se o výhru rozdělila ji jen šlechtí, víc takových lidí. :potlesk: :mavam:

lielli
32 příspěvků 01.01.12 17:47
Jejda!

Tato serie Prostreno byla uzasna. Byla jsem okouzlena, ze se nasi krajane dokazi k sobe chovat s uctou, respektem a toleranci a jeste srset humorem. To nam tady v ceske kotline nekdy moc dobre nejde…
Esmeraldo, moc Vam blahopreji k vitezstvi. :-)

esmeralda
4813 příspěvků 01.01.12 23:36

Lielli, jsi moc hodná.
Přečti si článek Díky vám všem.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz