čokoláda - nápoj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník Lentilka02
2 příspěvky 8.1.05 21:10
čokoláda - nápoj

Manžel neustále básní o čokoládě, kterou se napájel v Americe. Tvrdí, že byla švýcarská a měla i různé příchutě. Neví někdo, kde by se dala nějaké švýcarská čokoláda koupit? Nejlépe po internetu. Díky.

Reakce:
chocolat
106 příspěvků 11.1.05 19:04
horká čokoláda

sice nevím,kde ji koupit,ale pokud jsi z prahy,tak výbornou čokoládu mají na národce v louvru,pokud půjdeš pařížskou ze staromáku a zahneš 2.ulicí vlevo narazíš na chic chocolate,kde vaří horkou čokoládu z pravé belgické čokolády.jinak čokolády různých příchutí mají v cukrárně cream and dream vedle restaurace puškin-ulice husova-je to kousek od staromáku.
a manžela rozhodně potěší vynikající zmrzlina.zvlášť čokoládová je super.a různé příchutě mají i v klášterní restauraci na národní vedle divadla.nic ovšem nezkazíš,když si uvaříš domácí- nad párou rozpusť čokoládu,přidej mléko a smetanu podle chuti, případně doslaď a manžel se bude tetelit blahem

willinka
1 příspěvek 18.1.05 17:18
skvělá čokoláda

Alespoň podle vlastní chuti hodnotím jako naprosto úžasnou čokoládu z Schafer Boutique (www.schaefer-boutique.cz, stránka 115) sice to není žádný levný špás, ale ta chuť stojí za to!!

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz