nadoba na pastiku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simon
9 příspěvků 05.01.05 14:32
nadoba na pastiku

shanim peknou(ale vzhledem k tomu ze nemuzu sehnat zadnou tak na tehle podmince az tak moc netrvam ) keramickou nadobu na vyrpbu pastiky, poradi nekdo? online, praha, brno … diky moc

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 05.01.05 14:47
...

myslíš nádobu keramickou na pečení paštiky a terriny?
Mě osobně se líbí oválná mísa VICKINING v Ikea. Mají různé tvary i velikosti. Najdi si je na www.ikea.cz, pod stolním náčiním v servírovacích mísách.

simon
9 příspěvků 05.01.05 15:09
...

to Eleeen: presne to sem myslel :) … zapomnel sem napsat ze bych to chtel s poklopem, … ale i presto se do ikea podivam, diky moc

Labužník Jiti02
170 příspěvků 05.01.05 15:20
Úplně úžasnou

jsem viděla před vánoci v prodejně LA VECCHIA BOTTEGA. Na www.bottega.cz jsem ji nenašla, ale asi nemají celý sortiment nafocený. Pokud, jak píšeš, není Praha problém, tak alespoň Seznam prodejen, a osobní návštěvu té nejbližší.
Byla úplně nádherná, ale stála určitě přes 2 000,–-, tak jsem zatím odolala.

simon
9 příspěvků 05.01.05 19:24
...

to Jiti - 2k mne prijde vic nez by bylo zdravo, to uz by me to prislo levneji kdybych si pro to do italie(od brna) zajel :)

Labužník Lili02
28 příspěvků 05.01.05 21:29
Krásné teriny

jsou od Emile Henry. V brně ja mají na Masrykově u Cimmrmana v 1 paře. Ke kounutí tady . Je ot krásná keramika a je to v různých barvách.

Suki
6 příspěvků 06.01.05 14:57
Re: Nadoba na teriny a paštiky

Musim říci, že jsem neodolal a zakoupil keramiku od Emile Henry včetně nadoby na terinu. Jsem s tímhle nadobim (zejmena zapekací misky, formy na pečení aj.) maximalně spokojený, jen kdyby tady v Česku měli plný sortiment jako ve Francii.

Ta alternativa viděna v La Vechia Botecca je rovněž moc pěkná, ale kromě vyšší ceny, hovoří proti i to, že je pokud se nemýlím je litinová a tedy těžší, ale design je super.

simon
9 příspěvků 06.01.05 18:44
...

diky moc za napady
to lili - masarykovu priverim hned zitra, diky za tip

vencal
213 příspěvků 03.02.05 13:01
Všem Brňákům,

ale i ostatním, kteří do moravské „metropole“ zajíždějí, doporučuju navštívit níže uvedenou prodejnu na Masaryčce, domácí potřeby Cimrman v patře je sklo a porcelán a mají tam opravdu moc pěkné věci.
Pozn.: Nejsem jejich dealer, jenom jsem zrovna coural městem a zastavil jsem se tam a byl jsem příjemně překvapen.

DanaJ
1136 příspěvků 07.03.05 12:02
Hypernova a Albert

Teď je akce na keramické nádobí do troub i mikrovlných v Hypernově a u Alberta. Nestačí takové nádobí i na paštiku? Toto nádobí se ale nesmí používat na vaření, dušení apod. mimo trouby a to na plynu, elektrice a ani na varné desce.

koukněte tady

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz