COCOA TEA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.07 18:23
COCOA TEA

uz jste ochutnali tuhle lahůdku venezuelskou, kakaový čaj ze slupek sušených kakaových bobů Kde ho jen sehnat, kdyz do Venezuely daleko.....?

Reklama

Reklama

Reakce:

KUHTIK
39 příspěvků 29.04.07 13:38
COCOA TEA

Asi by stačilo zadat do vyhledávače např. „kakaový čaj ze slupek kakaa“. Pak se objeví nepřeberné množství všemožných druhů čaje. Kakaové slupky většinou bývají přidávány ke klasickému čaji - jde tedy o směs. Domnívám se, že se takto dostaneš ke svému oblíbenému čaji.

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.07 14:33
kuhtiku,

..... to jsem lovila snad hodinu, slupky jsou ve smesich, ale ja potrebuji samotne a nikde mi nikdo na a muj dotaz kde sezenu samotne slupky,neodpo­vedel.Ale ja je sezenu, MUSIM :-)

gegina
358 příspěvků 29.04.07 15:47
Kakaový čaj

Můj tchán žije ve Venezele již řadu let, třeba by to šlo nějak zařídit. Chtěl by se tu letos objevit. Ale nic neslibuji na 100%. V každém případě se zeptám. Jinak zatím můžeš vyzkoušet tento kakaový čaj: 1 lžička kakaa, 1 lžička mléka, 1 lžička čaje a kapka banánové esence zalité horkou vodou.

Hezký den!

lydia
1227 příspěvků 08.05.07 09:34
wydro,

co tak zeptat se ve Fairtrade obchodech. A když ho nemají, možná by ti poradili.

HelcaK
960 příspěvků 08.05.07 21:26
Lydia,

v jednom fairtrade už jsem se ptala, ale pravili, že si to nejspíš dováží sami výrobci čajových směsí a do prodeje se to možná nedostane, a že se mám zeptat v obchodech se zdravou výživou…

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.07 21:33
všem děkuju

ve zdravé výživě nemají, nikde nemají, ale když je v těch směsích, tak přece někde musí být!!!

http://zulmy.blogspot.com/…echo-en.html

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz