Chvalim,chvalim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bali
1254 příspěvků 18.01.04 17:10
Chvalim,chvalim

Zdravim vsechny jedliky a preji nam vsem at nam stale chutna!
To jsem tedy neco objevila.Moc pekny stranky.Same zajimavosti.Ja jsem fakt labuznik,a to uz celych 10 let co ziji se svym francouzskym manzelem.Jak ten vari!!!Neni to jeho profese,jen konicek.On vari a my okolo nejime,ale primo zerem!Sorry za ten vyraz,ale lepsi prirovnani neznam.Az bude vic casu,dodam nejake mnamky do receptare.
Brzy ahoj,a dik za fajn poctenicko. BALI

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 18.01.04 19:22
Zdravime BALI

Bali taky te zdravime a uz Ted se (urcite vsichni) tesime na recepty Tveho manzela. Dekujeme. Preji Ti dobrou noc.

Jenofefa
1315 příspěvků 19.01.04 19:04
Chválíme všichni,

ale má to háček - stávají se z nás „závisláci“. Pořád hledám, co je nového a zajímavého a co mi uteklo… Prosedím u počítače hrozně moc času a tloustnu jen tím, že to čtu. Ale těším se na druhý den na všechny zajímavé recepty, tak něco přidej. Děkuji předem.

Pampeliska191
1075 příspěvků 19.01.04 21:20
He-he-he Jenofefo, s Labuznikem to jinak asi nejde

Moc hezky jsi se tady vyjadrila, presne mymi slovy. To mi uz taky rikaji, ze jsem „labuznicky zavislak“. Mela jsem muj computer nekolik tydnu v oprave a byl to pro mne trest, ze jsem nemohla na Labuznika. Ale zase se mi podarilo zhubnout he-he-he.
Vsem preji dobrou noc

Sněhurka
446 příspěvků 12.03.05 16:37
Bali ;-))))))

Nemáš teď náhodou trochu víc času? Docela bych si dala něco dobrého, francouzského, mňamkózního

Bali
1254 příspěvků 16.03.05 20:50
Hihi,

cas nejak schazi i nam „duchodcum“!! Urcite ale prijde doba,ze se k nejakemu receptu dostanu!!Ahoj Bali

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz