8. 5. 2005...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
penda
4751 příspěvků 27.4.05 21:26
8. 5. 2005...

si nezapomeňte pustit, kdo můžete, na TV stanici NOVA přesně ve 13:00 a bedlivě sledujte Rady ptáka Loskutáka…;-))…uvidíte jednoho z labužníků, tak bedlivě koukejte i poslouchejte :o)))

Reakce:
kamilio
551 příspěvků 8.5.05 15:49
8. 5. 2005 - mexiko

I kdybych byl mistr všech věd kuchařských, tak do to blbýho pořadu Gondíků bych nikdy nešel. Ta mexická kuchyně byla režijní propadák, v podstatě skoro nikdo nevěděl, která bije. Škoda!!

penda
4751 příspěvků 9.5.05 08:52
Kamilio,

myslím si, že Maňana sotva mohl ovlivnit práci režiséra, natož tomu věnovat tolik času, co by bylo potřeba, protože 4 minuty jsou jen 4 minuty (ty člověku nestačí ani na tu činnost, kam i císařpán chodí pěšky a sám ;o) ), ale když se mrkneš na maňánův web a v kuchyni, v ranci receptů si zobrazíš recept Guacamole, zjistíš, že ten televizní přenos posloužil právě k tomu, že tento recept Ti bude připadat daleko bližší, protože jsi viděl, jak v reálu jeho příprava probíhala......já jsem měla při sledování maňány bezva pocit. Hřálo mě, že ho vidím „osobně“ (fotky jsou jen fotky) a na takové detaily, jestli je to pořad s Gondíky, nebo jestli práce „rejži“ stála zaprd se má mysl vůbec nesoustředila. Já osobně Maňánovi tleskám (ukaž mi nějakého nemediálního člověka, který v 70 půjde vařit před kamery…mám pocit, že jich moc nenajdeš)

kamilio
551 příspěvků 9.5.05 14:05
8. 5. 2005 pro pendu

Ano, souhlasím s Tebou, vážím si Maňany a na jeho web často chodím. Právě proto mě to naštvalo, že ti dva debilové tam postávali jak cosi na svadbě, nijak se tomu tématu nevěnovali, pak si do huby strčili kus žvance a s plnou hubou si odkrákali další rádoby vtipné ptákoviny za slušný honorář.

Scarlet02
577 příspěvků 9.5.05 15:18
Labužník

Mám radost, že jsem mohla vidět jednoho lz Vás labužníků,
i když ve velice krátkém šotu. Takový už loskuták je, ale kdo chce a koho to zaujme najde si více. Prohlížela jsem si Mananovu stránku, je velmi krásná a určitě se k ní nejednou vrátím.
Manano, děkuji.

oldsoft
682 příspěvků 9.5.05 16:25
Až na netu jsem to viděl,

protože mám pomalé GPRS, tak to poprvé bylo hrozné - 3 vteřiny obrazu a pak 20 vteřin stahování… Podruhé to už naštěstí hrálo z bufferu… Nalákalo mě to, asi budu zkoušet mexickou kuchyni. Režisér to odbyl, ale jinak fajn. Takže díky.

Manana
1512 příspěvků 9.5.05 17:21
Loskuták

Oldsofte, já mám taky nejpomaleší internet přes GPRS, protože na Šumavě se přes nic jiného nepřipojím.
Lidičky já vám moc děkuji za příznivé hodnocení!!!
Jenže ty 4 minuty jsou opravdu k ničemu, a to mě lákali, že se bude hodinu natáčet a pak se to na ty 4 minuty sestříhá a chtěli, abych tam připravil celé jídlo! Hahaha! Já jsem tam chtěl alespoň vysvětlit, že nejméně tři omáčky čekají v restauraci v Mexiku na každém stole, což u nás nemá žádná t.zv. mexická restaurace, a že do Molcajete je jalapeňo a do Salsa Casera serrano paprička, ale to se do těch 4 minut nemohlo vejít.
Ale, podobně jako je lepší s Parkinsonem trochu vybryndat než s Alzheimerem zapomenout vypít, tak je lepší Loskutákem začít, než začít hlavní rolí v populárním seriálu a loskutákem skončit!

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz