...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dag
540 příspěvků 13.11.09 22:03
...

Ztratil se mně chleba se sádlem.Dokonce i ten se solí. Kam?

Reakce:
pepicek
1309 příspěvků 14.11.09 21:18
pepicek ti ho sezral

Navody typu na chleba namazeme :,-(lo, na rohlik maslo, na housku pastiku nepovazuju za recept a tudiz to bude z receptu vyrazeno. Vyjimku tvori skutecne predpisy, ktere v sobe skryvaji alespon nejakou kreativitu, tedy na oblozene chleby, chlebicky, toasty a podobne. Nikoliv ale, ze hmotu A natru na pecivo B.

jolana
5065 příspěvků 15.11.09 06:46
Z tooolkych

si sa ulakomil zroovna na ten chleba?! no teeeda :(… popravde tot dobrota, huba mastna od ucha po ucho, brusko pradie, srat sa leskne …mohol si nam ale aspon kusok nechat! vyzeralo to na pekne labuznicke zgustnutie uz dlhsi cas je tu akosi nemastno neslano

jolana
5065 příspěvků 15.11.09 09:49
pozoooor

az tak zas odvazna a hubata(az tak) ! nie som …srst! SRST! tam malo byt ..ale preklep to teda je…este dobre ze som na to prisla mrknut …

Prosim, prepac Pepicku a vsetci co to citali

Sylvie
2302 příspěvků 17.11.09 07:08
Pepíčka chápu, ale...

kdyby někdo měl čas, mohl by jich vytáhnout na svět mnohem víc a možná by se tu strhla mela…Stejně tu dlouho žádná nebyla…

Čertice Sylvinka

P.S. 1 Jolanko, jsi teď ještě sympatičtější než dosud.

P.S. 2 Ale teď sem nemůžu dát můj nejlepší a nejúžasnější recept. Na čerstvý chléb „pokydaný“ tloustou vrstvou uvařeného morku. Pěkně posolit…

Alis
2617 příspěvků 17.11.09 08:40
Sylvinko...

mohla ses vyřádit a přidat svou variantu chleba s… dokud nedoahasvéroval ahasvér
Ale neboj, od se zase v nějaké další reinkarnaci objeví, jako před týdnem

Jinak Mimo mísu - vytvoř novou diskuzi, je to evidentně téma, které je neustále živé a živé a živé

dag
540 příspěvků 17.11.09 11:33
Pro Alis

Ano je to téma živé, ale také křehké.Jsem ráda, žes to pochopila.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz