...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

streeta
4 příspěvky 03.10.08 21:54
...

asi jsem rejpal, ale nad výrobky p. dolejšího z davle bych se až tak moc nerozplýval..... když srovnám jeho uzeniny z počátku 9O-tých let s těmi dnešními, je jasné, že p. dolejší přešel k „tovární“ výobě.distribuci po čr mu dělá mj. nowaco..... je škoda, že nezůstal u maloobjemové výroby. asi chtěl oprášit vzpomínky na dobu, kdy řediteloval v mk písnice :-) továren na uzeniny je u nás mnoho, ale výrobců opravdových lahůdek minimum. bratři klepišové zatím maloobjemovou výrobu obstojné kvality udržují,stejně tak i bři. kasardové z kolína, ale je jen otázkou času, až i oni spustí další „fabriku“. ten scénář je, bohužel, stále stejný. nejdříve malovýroba se slušnou kvalitou, poté velkovýrobna se zavedeným jménem a kvalitou spíše upadající … já dělám v téhle branži celkem dost dlouho a věřte mi, že těch opravdu dobrých uzenářů je u nás naprosté minimum. možná i proto jsou ti zmiňovaní výrobci " jednookými králi mezi splepci"

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz