VÁNOČNÍ SLEVY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bali
1254 příspěvků 01.12.07 07:47
VÁNOČNÍ SLEVY

všechny krásné knihy od nakladatelství SmartPress můžete mít s 20% slevou.
Neváhejte a PŘIJĎTE SI VYBRAT

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 01.12.07 11:32
Vybráno mám už dávno

Ale realizace jsem nebyla schopna - jednak jsem čekala netrpělivě, až se to objeví na knihkupeckých pultech, jednak jsem měla dost fofr. Chtěla jsem si tam toho objednat opravdu dost, ale nějak jim to nefunguje. Doufám, že to je dočasné a umoudří se to. Při mém dosti velkém nákupu by ta sleva nebyla zanedbatelná. Doufám, že s podpisem všech známých autorek - labužnic mohu počítat

Bali
1254 příspěvků 01.12.07 18:02
Něpremává?

na Smartpressu jim to nefunguje?
Kouknu na to! Je to ale divne :-(

Bali
1254 příspěvků 01.12.07 18:35
Jde to, ale dře to

tak TADY PÍŠOU že je malý zádrhel, ale objednat se to dá!!! Tak nezoufejte!!!
Slevy jsou opravdu výrazné a vyplatí se! Navíc příští rok budou všechny knihy o něco dražší, protože se zvyšuje DPH!

Jenofefa
1315 příspěvků 01.12.07 23:03
Mám už objednáno

I když tam ještě tato možnost nebyla publikována, napadlo mne to a mail s objednávkou jsem už okamžitě odeslala - kdybych to odkládala, tak bych na to zapomněla, a to by mne mrzelo.

Marinette
5 příspěvků 01.12.07 23:08
Jeno

chytrá holka!

Marinette
5 příspěvků 01.12.07 23:09
...

já jsem si též objednala tímto způsobem! (jsem tu nová,zatím se rozhlížím a nechtěně rychle jsem odeslala předchozí komentář)

Bali
1254 příspěvků 02.12.07 16:38
...

jojo, Čech si vždy umí poradit ;-)

Peny7
1 příspěvek 12.10.17 12:35

Dobrý den, pro všechny nadšence slev kamarádka mi psala, že se k ní omylem dostal email z eshopu s vínem, kde nějakému zákazníkovi dávají slevu 70% na víno, vyzkoušela jsem to taky a pustilo mě to koupit karton se 70% slevou, tak kdyby někdo chtěl tak na stránce https://www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva stačí zadat kód: omluva35, platí to do pondělí 30.10.217

Moniksis
1 příspěvek 12.10.17 12:54

Funguje :-D super mám dárek k Vánocům pro mámu, rovnou jsem to zaplatila :-)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz