Společenská hra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 28.03.06 23:35
Společenská hra

Cestujeme po hradech a zámcích - koupím ji v jakémkoli stavu. Před takovými třiceti lety jsem ji hrávala celé prázdniny a strašně jsem ji záviděla své sestřenici. Nikdy jsem ji neviděla v regálech žádného hráčkářství. Hrozně ráda bych krásný požitek z této hry umožnila i malému Járovi, jsem toho názoru, že to byla jedna z nejlepších společenských her vůbec, dnes jsou na podobné bázi známé Dostihy a sázky, ale ty Hrady neměly chybu!

Reakce:

penda
4752 příspěvků 01.05.06 17:58
aspoň návod, prosím...

nechce se mi věřit, že by nikdo tuto hru neznal, je to cca 30 let, co byla na pultech našich hračkářství…prosím, mrkněte se, jestli by se nenašel u někoho alespoň ten návod … zbytek už mám nafocený, stačí jen čas a šikovné ručičky … no a ten návod a hra bude zkompletovaná ;o) Děkuji.

penda
4752 příspěvků 29.12.07 08:25
Už ji mám ...

Sylvie
2302 příspěvků 01.01.08 19:30
Taky mám zájem

Vladko, kde jsi ji sehnala?

jARKA77
141 příspěvků 14.01.08 15:31
Sylvie, zde máš odkaz na prodejce

http://www.deskove-hry.eu/…-zamcich.php

jARKA77
141 příspěvků 14.01.08 15:35
Sylvie, já Tě zmátla

Pokud si název hry zadáš do vyhledávače Googlu, najdeš spoustu odkazů i na antikvariát her.
Omlouvám se, opravdu jsem to pečlivě nedočetla.
Dceru už mám moc velkou. Také si ale na tu super hru pamatuju z dětství.

jARKA77
141 příspěvků 14.01.08 15:37
Sylvie, já Tě zmátla

Pokud si název hry zadáš do vyhledávače Googlu, najdeš spoustu odkazů i na antikvariát her.
Omlouvám se, opravdu jsem to pečlivě nedočetla.
Dceru už mám moc velkou. Také si ale na tu super hru pamatuji z dětství.

Sylvie
2302 příspěvků 17.01.08 16:50
Jarko

Jarko, děkuji za navigaci. Jdu po ní (po té hře).

penda
4752 příspěvků 30.01.08 17:33
Sylví,

hru jsem sháněla spoustu let, po obchodech, po známých. Od doby, co máme internet, jsem čas od času vepsala do vyhledavače název hry a doufala, že někde něco najdu … dostala jsem se tak na partu fajn lidí, kteří hru sháněli taky, jeden kluk mi dokonce poslal i celou hru ofocenou a později se dopátral i k návodu hry a poslal mi ho též. Po Vánocích jsem opět udělala pokus s vyhledavačem (Atlas) a nevěřila jsem vlastním očím … v nějakém bazaru byl inzerát, že ji kdosi z Prahy prodá ve vynikajícím stavu … hned jsem napsala mail a raději i sms. Myslela jsem si, že hra bude už dávno pryč. Nebyla. Starší manželský pár mi odpověděl sms-kou, že můžu zavolat, že jsou doma a hra je k dispozici. Volala jsem okamžitě a druhý den mi ji vyzvednul habana (expřítel)… a už ji mám doma! ;o))
P.S. Pokud bys chtěla ofocenou hru spolu s návodem, ozvi se na xpenda(zavináč)a­tlas.cz.

Sylvie
2302 příspěvků 08.02.08 04:21
Vladko

Takovým skoro detektivním způsobem jsem si sehnala po netu dávno ztracené (půjčené někomu) kuchařky, mému srdci tak blízké. Někdy se zadařilo hned, někdy později, ale ta radost pak.
Vladko, píšu Ti hned.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz