shanim mincir

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník anicka02
33 příspěvků 29.09.05 21:16
shanim mincir

Nemohun nikde sehnat mincir, nema nekdo ?

Reklama

Reklama

Reakce:

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.05 13:00
...

mám, ale asi nie sme blízko seba, že?
ešte aký, do koľko kg? Celkom bežne boli dostať v domácich potrebách/žele­ziarstvach. (teda aspoň pre 3 rokmi, keď som ho kupoval)

Labužník anicka02
33 příspěvků 30.09.05 13:07
...

Dekuji za odpoved, ja jsem od Chomutova, to je opravdu daleko. Koli stal v zelezarstvi ten mincir? Potrebovala bych alespon do 5 kg. Dekuji predem za zpravu.

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.05 09:28
ospravedlňujem sa za meškanie, veľa práce

ten môj je 12 kilogramový, s delením po polkilách. Z čierneho plechu, stupnica zo žltého (mo:,–(zného ?) a je na ňom napísané že „pocket balance“ - tak skús vo vyhľadávačoch. A ešte že Made in Germany - to by si mohla mať blízko :o)

A stál nejak do 200 Sk.- Určite bol aj menší (možno práve 5kg), a aj väčší - až do pol metráku (na váženie zeleniny a ovocia v záhrade).

Ešte jeden tip - pozri sa v rybárskych obchodoch, ono rybári všetko merajú a vážia, aby vedeli kto bol lepší. :o))) Len tie niektoré ich superpresné digitálne minciere stoja niekedy až tisíce. Ale možno budú mať aj niečo jednoduchšie.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.05 15:06
z vyhledávače

Sema Lenešice , AZ-satelit , Analytika s.r.o.

Labužník anicka02
33 příspěvků 09.10.05 16:12
...

Dekuji Vam za informace, mam z nich radost. Jeste jednou diky

Manana
1515 příspěvků 09.10.05 20:36
shanim mincir

tak to ste mě holky dostaly!!!
Já to četl anglicky a hledal na internetu zvláštní surovinu nebo přípravek, ale žádne šanym minsír sem nenašel.
Až potom sem se podíval dál na diskuzi, a zjistil ten svůj krásný omyl.
A zjistil jsem, že by se mi ten mincíř, kdybych ho sehnal, taky hodil.
Já jsem z Kačerova, a nemám rád, když mi někdo z ciziny napíše na adresu KACEROV, protože to může být jak KAČEROV, tedy místo kačerů Donaldů, ale i KACÉŘOV, což je od kacíř, tedy místo kacířů a neznabohů.
My Češi ta nabodeníčka potřebujeme, abychom mohli identifikovat sebe, místo kde žijeme, to co konáme, a mnoho dalších věcí nás se týkajících.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz