Rychlá navigace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmelada
1643 příspěvků 11.02.06 14:02
Rychlá navigace

Nefunguje rychlá navigace v receptech po stovkách, musí se stránkovat po jedné, což je celkem nemožné. Nebo to neumím? Ale rychlá navigace v oblíbených labužnících funguje, tak nevím…

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 12.02.06 17:22
áha, Mozilla, že jo?

chybku jsem našel a opravil, mimochodem v Mozille vypadá původní Labužník hodně blbě, bude se muset něco udělat s nastavením velikosti písmen …

marmelada
1643 příspěvků 12.02.06 18:19
Navigace

Pepíčku, děkuji. Je pravda, že jsem závislák a střídám asi 4 počítače, podle toho kde jsem a ani jsem si neuvědomila, že mi to asi nešlo jen na jednom z nich. Dnes ne, ale prověřím to v týdnu, až se k tomu jednomu zase dostanu. Tady mi to funguje. Ještě jednou díky, to byla rychlost.

marmelada
1643 příspěvků 14.02.06 09:05
Mozilla

No, nevím jestli se to tak jmenuje. Je pravda, že vzhled stránek je trochu jiný. Ale hlavně tady ta navigace nefunguje. Mě to až tak nevadí, většinou bývám jinde, ale abys Pepíčku věděl…

marmelada
1643 příspěvků 14.02.06 10:44
Prohlížeč

Tak ne, jsem už poučena. Prohlížeč je explorer, tak tam prý Mozilla není. A nefunguje tu rychlá navigace v diskusních příspěvcích.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz