Přihlášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamula
129 příspěvků 02.11.05 11:16
Přihlášení

Ahoj Pepíčku, co se stalo že se musím stále znovu přihlašovat, když chci navštívit Labužníka? Má to sice jednu výhodu, že už nezapomenu svoje heslo, ale dříve tomu tak nebylo. Díky za odpověď a přeji pěkný den

Reklama

Reklama

Reakce:

bedla  02.11.05 14:21
Přihlášení

Mamulo, neodpovídám za Pepíčka, ale za sebe. Jsem na Seznamu a musím se také po zadání zahlašovat. Vyřešila jsem to malou oklikou. Nevím, zda to bude gungovat i u Tebe. Zadám www. atd, kliknu v odkazu na Středně propečený blog. Dostanu se na stránku s dalšími odkazy, kde je www.lab. atd, kliknu a jsem tam. Probírala jsem to s Bali a zatím neposlechla, dát si Labužníka na tapetu. Ať se daří. bedla

mamula
129 příspěvků 03.11.05 11:22
bedlo

děkuji Ti za radu, určitě vyzkouším. Já mám problém se stálým přihlašováním až poslední dobou, dřív jsem byla v Labužníku automaticky po kliknutí. Jak to je u Tebe? Dívám se, že ty tu jsi taky už delší dobu./A žasnu kolik tu máš svých receptů/

bedla  04.11.05 09:51
RE: přihlášení

Ahoj mamulo, musím předeslat, že jsem zde někdy od května - tedy zajíc. Problém, který zmiňuješ u mne začal někdy před měsícem, a byla doba, že jsem se ze Seznamu na Lab vůbec nedostala. Pak jsem si vyzkoušela tento postup a ono to funguje. Jen co budu mít čas zkusím ten odkaz od Bali. Také se stává, když už jsem na Labu, že nemohu otevřít třeba „moje recepty“ nebo „diskuzní fórum“ atd. neřeším to a druhý den je to opět v pořádku. Asi tu mám trpajzlíka srandistu. Přeji hezký den bedla

mamula
129 příspěvků 04.11.05 10:16
No jo bedlo

teď je to už jasné, on ten Tvůj trpajzlík srandista chodí i za mnou.Včera byl u nás na skok můj syn, tak jsem mu o problému řekla. Prý to zavinil asi on a až bude mít čas, tak se na to podívá. Chodí k nám na Internet často. Pěkný den a celý víkend Ti přeje mamula

bedla  04.11.05 22:35
Přihlášení

Ahojky mamulo, k nám chodí vnoučata. Ti větší skoro denně a ti trpaslíci jednou do měsíce. Ten 5-ti letý, počítač ovládá se vší bravurou. No a já mám z toho tu výhodu, že se něco přiučím a náš osobní opravář provize za opravy. Ale stojí to za to. Hezký večer a až příště chytneš toho trpaslíka, nosí červenou čepičku, tak mu dej za uši, ale jen málo, on je jinak hodný. Pa bedla

mamula
129 příspěvků 08.11.05 18:10
Tak bedličko,

teď jsem se musela zasmát, protože toho mého 5-letého jsem teď měla doma dva dny /nachlazený/ a tím pádem byl pro mne počítač beznadějně nedostupný. Musím taky přiznat, že já jsem v jeho ovládání oproti vnoučkovi úplný břídil.Ach jo. A ten malej trpajzlík no nejsem si jistá, ale něco červenýho se mi tu mihlo. Byl to jen mžik, já bych mu stejně neublížila, kdepak

xgoni
63 příspěvků 08.11.05 18:41
skúsili ste

Milé dámy, nie som si úplne istá, v čom je u vás problém, ale z diaľky to vyzerá na tzv. „cookies“. Skúste si skontrolovať vo svojom prehliadači, ako máte cookies nastavené. (Nájdete to v hornej lište prehliadača pod nástrojmi/tools → u mňa sa to volá „cookie manager“ a je tam viacero možností nastavenia.) Možno vám to vaši trpaslíci zablokovali, a preto vás server labužníka po prihlásení opakovane nespoznáva.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz