Pokud nechcete zhubnout nějaký tokilo,Raděj to nečtěte :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Jurasek02
10 příspěvků 08.02.06 12:39
Pokud nechcete zhubnout nějaký tokilo,Raděj to nečtěte :-)

Je mi 35 let, měřím 176cm a vážím(tedy vážil jsem 110 kg. :-)) Ani jsem si to neuvědomoval. Klidně vám pošlu fotky. Až poslední asi dva roky mě začalo unavovat i obyčejné zavazování tkaniček. Přišel jsem na to,že když to tak půjde dál, za chvíli se neunesu.Navštívil jsem známého lékaře, který mi poradil, jak bez receptů a dalších nesmyslů dokážu shodit vpohodě 20kg.A funguje to. Jestli někoho zajímá jak na to, napište mi.Rád Vám poradím.Nic za to nechci.Jen se rád podělím o zkušenosti. Nebo můžem založit klub hubeňourů :-) rybar@nejlevne­ji.com Můžete taky mrknout na stránky www.nejlevneji.com - teprv začínáme.A pokecáme o tom. Díky Jirka

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 08.02.06 15:03
Jak se zbaví...

ženská zbytečných 90 kg navíc, to je známé, ale jak chlap?…;o)))
Jsi dobrý, Jurášku.....

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 10.02.06 10:36
hubnutí

Pokud máte dobrou radu a chcete se podělit, najdete zde vděčné čtenáře. Jen doufám , že to není obligátní rada - nežer! Jinak máte na stránkách dobré koření, dokonce i práškovou hořčici. Musím to podrobněji prostudovat. Zdraví Jana

Labužník Jurasek02
10 příspěvků 10.02.06 11:19
Díky Jani

Díky. Snažíme se. Naše koření je supr. Děláme jej už 5 let. Prodávají nám je různí distributoři. Vyzkoušej a uvidíš, že se ráda vrátíš a doporučíš ho i ostatním. Doporočím Ti ,jestli budeš chtít, nejlepší taháky,které si všichni vychvalují a těší se na papání z něj.Na stránečkách se snažíme makat neustále. Ted přidáváme fotečky jídel ke každému koření jako inspiraci a během někoika dnů začneme přidávat i recepty ke každé naší směsi. A dietu už jsem několika lidem poslal. Uvidíme jestli budou mít ůspěch.Musí si hlavně věřit.A dokážou to. Ahoj a děkuji. Jurášek :-)

Scarlet02
577 příspěvků 10.02.06 13:34
Jurásku,

už je to třetí den, co čekám na podělení se o zkušenosti, které nabízíš! Nebo je to od tebe jen trik a umístění reklamy na tvoje stránky?

Labužník Jurasek02
10 příspěvků 10.02.06 19:03
Odpověď

Těm, co mi napsali e-mail jsem odpověděl (doufám že všem) Jestli jsem na někoho zapoměl, tak se ozvěte.E-mailem. Přeji ať se vám daří taky shodit. Ahoj Jirka

Scarlet02
577 příspěvků 10.02.06 19:35
Jirko

díky, slib jsi splnil a podělil ses se mnou o své zkušenosti.
Omlouvám se Ti za svoji nedočkavost.
To víš, jaro se blíží a já chci být brzy krásná.

Labužník lochneska02
102 příspěvků 13.02.06 13:59
...

…taky bysem ráda sundala nějaký to kilečko.....prosím o návod, Jurášku. Ď

Labužník Jurasek02
10 příspěvků 13.02.06 15:22
Odpovídám všem přes email

Nezlobte se. Napište e-mail Jirka rybar@nejlevne­ji.com

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz