Pepíčku, prosím...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ela
276 příspěvků 01.11.04 16:39
Pepíčku, prosím...

Ahoj, Pepíček. Obraciam sa na teba s prosbou, či by si mi vedel vysvetliť, ako sa mohlo stať, že sa môj nick objavuje pod komentármi z roku 2003 ( a to dosť nepríjemnými komentármi), pričom ja som sa sem prihlasovala až v marci roku 2004, predtým sme totiž internet vôbec nemali. Dá sa s tým niečo robiť? Ide napríklad o recept Bensone od Babi. Vieš, nechápem, nie som taký odborník na počítače, ako sa to mohlo vôbec stať. Vopred díky za vysvetlenie a vymazanie „mojich“ komentárov.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 01.11.04 17:54
Eli,

jednoduché vysvětlení, které tu pepíček již vysvětlil, omylem přepl systém do loňského roku…snažila jsem se Ti tu odpověď najít, ale nedaří se mi..

1irena
593 příspěvků 01.11.04 18:55
Milá Ela

v té době se dalo psát ppo recepty s libovolným nickem. Nemuselas být přihlášena. V době, kdy tady nějaké „lesní plody“(jednou malina, podruhé borůvka, jindy jahoda) psaly příšerné komentáře, to pepíček zabezpečil tak, že se komentáře píšou jen pod svým a žádným jiným nickem. Takže tenkrát nějaká Ela bez registrace mohla napsat komentář a když ses registrovala, nick byl volný a teď to vypadá, žes to psala Ty.

1irena
593 příspěvků 02.11.04 00:19
pro ilustraci

dalo se psát i bez nicku viz třeba
tady ,
anebo " tady":http://www.labuznik.com/recipe.php?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz