Pepíčku!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

salgo
146 příspěvků 04.02.04 07:51
Pepíčku!

Díky za tak krásný server. Už delší dobu brouzádm po internetu a hledám recepty, ale od té doby co jsem objevila labužníka, už vlastně ani nemám důvod (ani čas) brouzdat v jiných vodách. Mám jeden malý návrh. Nešlo by upravit velikost tisku? Na některých stránkách jsem viděla že si můžeš vybrat rozměr a připadá mi to šikovné. Já si totiž ty nejůspěšnější recepty lepím do sešitku a taky je tisknu a rozdávám známým a formát A4 je docela nepraktický. Díky

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 05.02.04 08:46
salgo

no udělal bych, ale nějak nemám představu jak to chceš jinak formátovat, změnou fontu se toho moc nedosáhne a teď je to nastaveno na 100% šířky stránky, tedy si to tiskárna zformátuje sama podle nastaveného formátu papíru (my tiskneme např. na Letter formát, který je širší a kratší).

salgo
146 příspěvků 08.02.04 20:20
Díky za odpověd

Pokud by tě to zajímalo tak se podívej na stránky http://cookie.allrecipes.com, tam když zadáš tisk, nabídne se možnost ve formátu 35, 46 nebo na stránku. Byl to jen takový nápad a možná že pro většinu uživatelů to ani nemá význam. Já si recepty tisknu protože prostě nemám celodenní připojení k internetu. Každopádně díky za tyhle skvělé stránky, ať se Ti pořád tak krásně daří..... Ahoj Klára

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz