Pečená řepa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmelada
1643 příspěvků 27.03.06 11:47
Pečená řepa

U pana Cuketky je další klenot: pečená řepa . Kdo zkusí, dejte vědět, jaká byla!

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník janat02
33 příspěvků 20.11.06 20:13
Pečená řepa

Tak jsem to vyzkoušela. Měla jsem dvě menší řepy, tak jednu podle receptu na cuketce a druhoum podle Jamese Olivera: http://dadala.hyperlinx.cz/…ler0031.html Výsledek je dost podobný, ale více mi chutnala ta ochucená od Olivera. Jen mě dost překvapilo, jak je to sladké. Udělala jsem si k tomu listový špenát, pečáky a ogrilovala šmakouna na česneku a berevném pepři (na špenátovém lůžku). Výsledek? Řepa je výborná, ale vytvořila jsem vesměs dvě jídla: pečáky se špenátem a řepu se šmakounem, ještě se k tomu hodila bílá Activie jogurt. Rozhodně to doporučuji vyzkoušet, chuťově mě to příjemně překvapilo. Ale ráda bych postřehy ostatních, co k tomu dělají. Ještě jsem si říkala, že by se hodil salát s jogurtovým dresingem nebo něco takového.

Labužník Akrim02
3 příspěvky 24.12.06 16:57
...

řepu sice nepeču, ale může být dobrá. peču ale snad všechny jiné zeleniny, mají svou typickou chut. řepu dětem vařím, taky jen umytou, neloupanou, v osolené vodě. podávám ji téměř k jakémukoliv jídlu. pro svou sladkou chut ji děti milují. bud ji nakrájím na plátky nebo nastrouhám nahrubo a pokapu citronem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz