omluva...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 26.08.04 10:37
omluva...

omlouvám se za svého pubescenta, který se přihlásil pod nickem cookman4U a způsobil tu trošku nechutnosti…kdybych se dnes nepřipojila pod jeho nickem (zapomněl se omylem odhlásit k jeho škodě), ani bych to nezjistila…takže se všem omlouvám…kdo má něco podobného doma, ví určitě o čem mluvím…

Reklama

Reklama

Reakce:

Kazi
28 příspěvků 26.08.04 11:19
Pendo,

to se stává a jsi hodná, že jsi to osvětlila
Nešlo by takovým „nepředloženostem“ nějak zabránit? Třeba heslem a tak? Moc se v tom nevyznám a nerozumím, ale stálo by to za úvahu.
Jo a ještě: odpověď pro Claudii v dietách pod nickem cookman4U - to jsi byla tedy Ty?

penda
4752 příspěvků 26.08.04 12:32
Kazi,

protože byl syn připojený pod svým nickem na labužníkovi a já o tom nevěděla, poslala jsem radu na „dráždivý tračník“ pod jeho nickem, ale s mým mailem, pochopitelně, protože mne nenapadlo podívat se na hlavičku přihlášené osoby, když labužníka navštěvuji doma jen já..aspoň jsem tedy do dnešního dne tak myslela…

glama  26.08.04 12:35
Pendo, nešil

To se stane.
Takhle je to dobrý fór!
Jen tu hrůzu vymaž a mladý si to můlže třeba odpracovat, ne?

penda
4752 příspěvků 26.08.04 12:56
glamo,

už maká…udělal oběd a teď jeli s mladým do města nakupovat školní potřeby…vařil teda jen rajskou z pytlíku a mně dal chleba s paštikou, ale i to se cení…no, řeknu Ti, kdybych do té rady na diskuzi nevložila svůj mail…chacha…nevím, jestli bych se doznávala k pitomince svého synáčka..chacha…ne­boj, nešílím, spíš se tomu teď už směji…i když ráno jsem myslela, že zcvoknu… :-))

Kazi
28 příspěvků 26.08.04 13:22
Jasně,

Pendo, chápu jak se to stalo, ale fakt by mě zajímalo, jestli by se dalo nějak udělat „zaheslování“. Pak ten, kdo nezná heslo, nemůže nic. Tedy jestli se nepletu.
A „pracovní trest“ je dobrý nápad.

Jenofefa
1315 příspěvků 26.08.04 13:38
Kazi,

nemůžeš nikomu zabránit přihlásit se na Labužníka pod nějakým novým nickem a k tomu náležejícím heslem. Můžeš mu zabránit heslem, aby se přihlásil pod nickem, který již byl zaregistrován. Tedy já se nemůžu přihlásit pod nickem Tvým a Ty pod nickem mým. (Což neplatí u chatu.) Ale když se od teďka budu hlásit pod novým nickem (třeba Jena nebo Beruška), ke kterému si dám heslo, tak nic nikdo nenadělá - Kroketka je teď LucííK. A Penda nemůže doma dát na počítač zámek a i kdyby, tak se kluk může přihlásit ze školy nebo od kamaráda…

Kazi
28 příspěvků 26.08.04 14:07
no tak jo,

už mlčím. Dyž to nejde, tak to nejde. No.
Hezký den všem

esmeralda
4813 příspěvků 26.08.04 14:24
Pendo,

Ha ha, já už ho spařila ve fóru. Jsem ráda, že jsem si s puberťáky neužila jen já. Budiž ti útěchou že z toho vyrostou.

penda
4752 příspěvků 26.08.04 14:25
esmeraldo....

v to doufám, jen abych to do té doby přežila já :-))

Eleeen
1127 příspěvků 26.08.04 14:32
Mezi oblíbené

Když mám tyto stránky mezi Oblíbenými, tedy nevypisuju složitě www.labuznik.com, tak dochází k tomu, že když se řádně neodhlásím a později jen poklikáním opět stránky spustím, otevře se mi Labužník už i s nickem, tedy nemusím se znovu přihlašovat.
A to se asi stalo pendě. Její syn se „pohrál“, pak jen zavřel okno (křížkem vpravo nahoře) a penda, když se připojila na Labužníka, nevšimla si, že není pod svým nickem.
Já se z práce denně odpojuju, mohl by mi sem někdo „lozit“.
Bylo to tak, pendo????? myslím, že jo.

esmeralda
4813 příspěvků 26.08.04 14:39
Pendo, přežiješ.

My matky jsme totiž nezničitelný. Jinak by nás moc nezůstalo.

penda
4752 příspěvků 26.08.04 14:42
ano, ano...

Eleeen, přesně tak…a nemusíš mít labužníka ani v oblíbených, protože pokud se zkrátka v „mém labužníku“ neodhlásíš, jsi stále přihlášená…a protože můj synátor na toto odhlášení zapomněl..jojo, lež má krátké nožičky a vždy vyjde pravda na povrch..stalo se to, co se stalo…jak mne mohlo napadnout, že 16-i letý klacek brouzdá v noci po labužníkovi..prostě jsem sedla, spustila labužníka a psala…a když jsem zjistila, že poslední příspěvek na „dietě“ je od cookmana4U, chtěla jsem si ho přečíst a četla svůj vlastní…chachach­a..to byl šok!!! …

cofola
71 příspěvků 26.08.04 15:58
Milá penda,

už dávno som sa tak dobre nezasmial. Tvoj mladý má zmysel pre humor a pre mladícku rebéliu. Musím priznať, že s najväčšou pravdepopodnosťou /určite 99%/ v jeho veku by napadol ten istý fór, len vtedy neboli počítače. Musel mať z toho obrovský plezír, keď si predstavil nás všetkých serióznych labužníkov v serióznom veku akú nám naservíroval bombu. I v mojom veku si viem predstaviť tie pohoršené ksichty a šokované tváre. Mnohí si to určite museli prečítať niekoľkokrát, aby uverili vlastným očiam. Z tých pohoršených serióznych si nič nerob. Psi zavýjajú a karavána ide ďalej, ako hovoria arabi. Aspoň vieš, že máš doma chalana s iskrou a zmyslom pre recesiu. Ono sa vekom vytríbi a jeho humor bude jemnejší. Za pár rokov na to budete s úsmevom spomínať pri rodinných posedeniach. Pozdrav odo mňa mladého a nech sa mu darí.

penda
4752 příspěvků 26.08.04 16:25
cofolo,

děkuji za zahřátí srdíčka…já se Ti přiznám…on jen prý zkoušel, jak budou labužníci reagovat na takovou sprostotu, když dokázali být sami vulgární v komentářích na škubánky, které jsou již vymazané, stejně jako ona prdelačka (pepíčku, děkuji)…chlap s tak milým názorem, jako máš ty, musí být super táta…doufám, že to Tví potomkové náležitě oceňují :-))..ještě jednou díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz