omluva...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
penda
4752 příspěvků 26.08.04 10:37
omluva...

omlouvám se za svého pubescenta, který se přihlásil pod nickem cookman4U a způsobil tu trošku nechutnosti…kdybych se dnes nepřipojila pod jeho nickem (zapomněl se omylem odhlásit k jeho škodě), ani bych to nezjistila…takže se všem omlouvám…kdo má něco podobného doma, ví určitě o čem mluvím…

Reakce:
Kazi
28 příspěvků 26.08.04 11:19
Pendo,

to se stává a jsi hodná, že jsi to osvětlila
Nešlo by takovým „nepředloženostem“ nějak zabránit? Třeba heslem a tak? Moc se v tom nevyznám a nerozumím, ale stálo by to za úvahu.
Jo a ještě: odpověď pro Claudii v dietách pod nickem cookman4U - to jsi byla tedy Ty?

penda
4752 příspěvků 26.08.04 12:32
Kazi,

protože byl syn připojený pod svým nickem na labužníkovi a já o tom nevěděla, poslala jsem radu na „dráždivý tračník“ pod jeho nickem, ale s mým mailem, pochopitelně, protože mne nenapadlo podívat se na hlavičku přihlášené osoby, když labužníka navštěvuji doma jen já..aspoň jsem tedy do dnešního dne tak myslela…

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.04 12:35
Pendo, nešil

To se stane.
Takhle je to dobrý fór!
Jen tu hrůzu vymaž a mladý si to můlže třeba odpracovat, ne?

penda
4752 příspěvků 26.08.04 12:56
glamo,

už maká…udělal oběd a teď jeli s mladým do města nakupovat školní potřeby…vařil teda jen rajskou z pytlíku a mně dal chleba s paštikou, ale i to se cení…no, řeknu Ti, kdybych do té rady na diskuzi nevložila svůj mail…chacha…nevím, jestli bych se doznávala k pitomince svého synáčka..chacha…ne­boj, nešílím, spíš se tomu teď už směji…i když ráno jsem myslela, že zcvoknu… :-))

Kazi
28 příspěvků 26.08.04 13:22
Jasně,

Pendo, chápu jak se to stalo, ale fakt by mě zajímalo, jestli by se dalo nějak udělat „zaheslování“. Pak ten, kdo nezná heslo, nemůže nic. Tedy jestli se nepletu.
A „pracovní trest“ je dobrý nápad.

Jenofefa
1315 příspěvků 26.08.04 13:38
Kazi,

nemůžeš nikomu zabránit přihlásit se na Labužníka pod nějakým novým nickem a k tomu náležejícím heslem. Můžeš mu zabránit heslem, aby se přihlásil pod nickem, který již byl zaregistrován. Tedy já se nemůžu přihlásit pod nickem Tvým a Ty pod nickem mým. (Což neplatí u chatu.) Ale když se od teďka budu hlásit pod novým nickem (třeba Jena nebo Beruška), ke kterému si dám heslo, tak nic nikdo nenadělá - Kroketka je teď LucííK. A Penda nemůže doma dát na počítač zámek a i kdyby, tak se kluk může přihlásit ze školy nebo od kamaráda…

Kazi
28 příspěvků 26.08.04 14:07
no tak jo,

už mlčím. Dyž to nejde, tak to nejde. No.
Hezký den všem

esmeralda
4813 příspěvků 26.08.04 14:24
Pendo,

Ha ha, já už ho spařila ve fóru. Jsem ráda, že jsem si s puberťáky neužila jen já. Budiž ti útěchou že z toho vyrostou.

penda
4752 příspěvků 26.08.04 14:25
esmeraldo....

v to doufám, jen abych to do té doby přežila já :-))

Eleeen
1127 příspěvků 26.08.04 14:32
Mezi oblíbené

Když mám tyto stránky mezi Oblíbenými, tedy nevypisuju složitě www.labuznik.com, tak dochází k tomu, že když se řádně neodhlásím a později jen poklikáním opět stránky spustím, otevře se mi Labužník už i s nickem, tedy nemusím se znovu přihlašovat.
A to se asi stalo pendě. Její syn se „pohrál“, pak jen zavřel okno (křížkem vpravo nahoře) a penda, když se připojila na Labužníka, nevšimla si, že není pod svým nickem.
Já se z práce denně odpojuju, mohl by mi sem někdo „lozit“.
Bylo to tak, pendo????? myslím, že jo.

esmeralda
4813 příspěvků 26.08.04 14:39
Pendo, přežiješ.

My matky jsme totiž nezničitelný. Jinak by nás moc nezůstalo.

penda
4752 příspěvků 26.08.04 14:42
ano, ano...

Eleeen, přesně tak…a nemusíš mít labužníka ani v oblíbených, protože pokud se zkrátka v „mém labužníku“ neodhlásíš, jsi stále přihlášená…a protože můj synátor na toto odhlášení zapomněl..jojo, lež má krátké nožičky a vždy vyjde pravda na povrch..stalo se to, co se stalo…jak mne mohlo napadnout, že 16-i letý klacek brouzdá v noci po labužníkovi..prostě jsem sedla, spustila labužníka a psala…a když jsem zjistila, že poslední příspěvek na „dietě“ je od cookmana4U, chtěla jsem si ho přečíst a četla svůj vlastní…chachach­a..to byl šok!!! …

cofola
71 příspěvků 26.08.04 15:58
Milá penda,

už dávno som sa tak dobre nezasmial. Tvoj mladý má zmysel pre humor a pre mladícku rebéliu. Musím priznať, že s najväčšou pravdepopodnosťou /určite 99%/ v jeho veku by napadol ten istý fór, len vtedy neboli počítače. Musel mať z toho obrovský plezír, keď si predstavil nás všetkých serióznych labužníkov v serióznom veku akú nám naservíroval bombu. I v mojom veku si viem predstaviť tie pohoršené ksichty a šokované tváre. Mnohí si to určite museli prečítať niekoľkokrát, aby uverili vlastným očiam. Z tých pohoršených serióznych si nič nerob. Psi zavýjajú a karavána ide ďalej, ako hovoria arabi. Aspoň vieš, že máš doma chalana s iskrou a zmyslom pre recesiu. Ono sa vekom vytríbi a jeho humor bude jemnejší. Za pár rokov na to budete s úsmevom spomínať pri rodinných posedeniach. Pozdrav odo mňa mladého a nech sa mu darí.

penda
4752 příspěvků 26.08.04 16:25
cofolo,

děkuji za zahřátí srdíčka…já se Ti přiznám…on jen prý zkoušel, jak budou labužníci reagovat na takovou sprostotu, když dokázali být sami vulgární v komentářích na škubánky, které jsou již vymazané, stejně jako ona prdelačka (pepíčku, děkuji)…chlap s tak milým názorem, jako máš ty, musí být super táta…doufám, že to Tví potomkové náležitě oceňují :-))..ještě jednou díky

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz