O2 TV

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eleeen
1127 příspěvků 02.01.07 08:10
O2 TV

Máte ji někdo? Můžete poreferovat?

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Berry02
80 příspěvků 04.01.07 13:08
O2 TV

My to máme a jelikož je můj miláček hodně zvídavá osoba a všchno nové hned prozkoumá a zkouší, tak jsme byli v našem okolí první
Také to byla tak trochu nutnost, protože nám tady šla jen čt1 a na novu se dalo koukat jen někdy a jelikož jsem momentálně těhule která se už sotva hýbe, přivítám lenošení u telky. Teď to šlape jedna báseň, máme všechny české programy + 2 programy slovenské (na markýze dávají občas i české filmy), nějaký ten seriálový a filmový, zpravodajské (i v AJ), pro mě je tu spektrum a zvířecí programy a miláček sleduje sport, auta … Jen postrádám trochu papriku, na kterou jsem donedávna koukala v ČB přes kabelovku. Holt každý má v nabídce něco jiného. Za extra příplatek si můžeš přiobjednat HBO apod., ale myslím že nám stačí co máme (cca 20 programů).
Funguje to zatím také bez nějakých obtíží. Docela fajn je, že po přepnutí programu se dole objeví info o tom, co právě dávají a jak dlouho to běží. Teletext funguje také normálně jako předtím. Dále to umožňuje vybrat si nějaký film z jakési jejich filmotéky. Mají v menu nabídku od pohádek po erotické, ale to jsme zatím nezkoušeli. Poplatek za film ti pak přijde na faktuře.
Menu při spuštění TV nabízí různé služby, ale já si vystačím s prostým koukáním na TV.
Kdyby tě zajímalo něco více, ráda odpovím, event. odpověď svěřím mé drahé polovině, neb ta se vyzná lépe než já.
Zdraví Berry

Eleeen
1127 příspěvků 05.01.07 03:47
...

Díky za odpověď!!! Mělo by mi to stačit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz