Dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 17.10.02 03:37
Dotaz

Prosim o informaci. Nevim, jestli jenom mne, nebo vam vsem jde tento tyden tak moc pomalu internet ( prechazeni na Labuzniku z jedne stranky na druhou). Doposud mi to slo hodne rychleji a ted nekolik dnu to moc dlouho trva. Kdyz kliknu treba z hlavni stranky na diskuzni forum a podobne. Taky casto se mi stava, ze to samo odesle nekdy jeste nedopsany prispevek. Muzete mi nekdo odpovedet - prosim??? Dekuji. Vsem preji prijemny den.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Sarka
433 příspěvků 17.10.02 09:30
Ja mam stejny problem

Nejen Labuznik, ale celkove je to pomale. Nekdy zvladnu i uvarit caj nez to vubec nabehne.

Pampeliska191
1075 příspěvků 17.10.02 09:34
Problem

Jenze mne to dela jenom na Labuzniku. Na jinych strankach mne to jde dobre, to mne prave zarazi. A to jsem si ted poridila rychlejsi internet. A co Sarko Tobe? Jak Ti jdou jine servery, taky tak pomalu? Diky Ahoj

Labužník Sarka
433 příspěvků 17.10.02 11:11
To je proste Pampelisko internet

Opravdu je vse pomale. Jak nase stranky tak i zahranicni. Puvodne jsem si myslela, ze je to pretizene, ale to prece nebude tyden nebo dva v kuse. Nekdy to vypadne uplne. Ctu na Labuznikov a naraz mam na monitoru domovskou stranku Seznamu. No je to normalni. Asi ano. To je proste internet. Snad se to brzo da dohromady. Preji pekny vecer

pepicek
1309 příspěvků 20.10.02 00:24
mě to jede pořád stejně

… ony můžou být přetížené sítě do Evropy, protože server stojí fyzicky v Texasu. Ale i to je divný, protože provozní špička je v Evropě podstatně dříve než v Americe. Já to budu chvíli sledovat.

Julia
7 příspěvků 21.10.02 23:34
...

Babi,snad uz by si mohla nechat toho klikania na svoje recepty.Niekolko razi uz som si vsimla,co rada delas,Ty napises na labuznika recepty a hned nebo pozdeji si sama recepty stale otvaras.Dlhy cas to sledujem,copak nevies ze si toho kazdy velmi rychle vsimne?U receptu je pocitadlo preto,aby sa sledovala navstievnost receptu a nie aby se sutazilo,kdo ma vyssi cislo pod receptom.Co s tim chces dokazat?To,ze su Tvoje recepty viacej citane?Zamysli se sama nad sebou.Zdravi Julia.

babi
6360 příspěvků 22.10.02 10:11
Julia,

Tvůj příspěvek je neoprávněné obvinění!

Labužník Sarka
433 příspěvků 22.10.02 10:34
No toto

Co to ma spolecneho s internetem?

Tinami
166 příspěvků 22.10.02 11:38
Ať už je to jakkoli,

o co jde, Julia? Uvařím si přeci to, co se mi zdá zajímavé a chutné, nikoli to, co si přečetlo nejvíce lidí. Jídlo není přece literatura, ostatně i tak by nebylo množství čtenářů známkou kvality. Doknoce se obávám, že u literatury je tomu v mnoha případech naopak. Konec konců, já sem ještě nikdy nepovažovala za nutné věnovat pozornost tomu, kolikrát si někdo ten který recept prohlédl.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz