Dorty pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amory
5 příspěvků 06.08.04 10:01
Dorty pro děti

Zdravím všechny labužníky. Mám prosbu. Chtěla bych upéct dortu s rybkou Nemo. Nemáte někdo typ?

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 06.08.04 11:10
Amory, bohužel

typ na rybku Nemo nemám, ale příště dej takový dotaz do rubriky „Hledám recept“, tady by se mohl ztratit. Tady jenom bombardujeme pepíčka dotazy a žádostmi, tam se každý snaží najít příslušný recept nebo nápad. Měj se hezky a mnoho úspěchů při lovení Nema.

Eleeen
1127 příspěvků 06.08.04 12:12
Ahoj Amory,

taky souhlasím s tím psát do diskuzního fóra „Hledám recept“. Fakt tam píšem všichni ty nejrůznější dotazy (zkus tam juknout, třeba někomu dobře poradíš).
Jinak jediné, co mě napadá ohledně dortů je, abys upekl(a???) piškot (velikost nechám na Tobě - nevím, kolik Tvůj Nemo má mít centimetrů), piškot prořezat, promazat, pak si z papíru vytvořit podle obrázku Nema obrys - šablonu a z piškotu ho vyřezat.
Ozdobení oranžovo-černo-bílé bych řešila:

1. marcipánem a barvami na potraviny (vyválet pak jednotlivé pláty a zase vyřezat barevné obrysy podle šablony z papíru a pak položit na dort)
  2. nazdobit jako koláč - oranžová = meruňkový džem, bílá = tvaroh s cukrem, černá = maková směs.
  3. udělat povrch s ovocem a želatinou, kde oranžová = nektarinky, meruňky, broskve; bílá = plátky jablek pokapaných citronem a černá = borůvky, ostružiny, černý rybíz. Toto zalít průhlednou želatinou. Získáš navíc „mokrý vzhled“ rybky Nemo.

Přeju Ti, abys našel(našla) ten správný recept a aby dort udělal hodně radosti tomu, komu bude patřit!!!!

trikolka
383 příspěvků 06.08.04 14:19
teda eleen

to je fakt bomba, ta tvoje rada, ze ty se tim varenim nezivis, to nechapu :)

Eleeen
1127 příspěvků 10.08.04 12:44
triki,

se skoro stydím. Ale to víš, na podobné ptákoviny mě užije.

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz