diskusní klub

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Zuzik
286 příspěvků 13.06.02 00:39
diskusní klub

Neuvažoval tvůrce Labužníka o zřízení chatu? Vidím , že se neploužím labužníkem sama a docela ráda bych si popovídala s jiným kuchařem amatérem (nebo i profesionálem). Možná to napadá jiné, kdou to asi krouží labužníkem mimo mne, co rád papá, co rád vaří atp.?
Přiznám se, že jako uživatel internetu znám jen základní věci, takže třeba nevím co je to ICQ? Třeba by mi to mohl někdo objasnit.
Díky a hodně zdaru - tohle jsou moje nej,nej… stránky.

Reklama

Reklama

Reakce:

Kopretinka
565 příspěvků 13.06.02 09:49
ICQ...

ICQ je takový šikovný prográmek, který si můžeš stáhnout buď na www.icq.cz nebo na www.icq.com, pak už stačí jen nainstalovat. Díky tomuto prográmku, kdykoli budeš na internetu, budeš vědět, kdo z tvých přátel, kteří jsou na ICQ zaregistrováni a mají ho nainstalované , je tzv. on-line (tedy připojený). Pokud tví kamarádii ICQ nemají, klidně jim ho doporuč, protože přes tento jednoduchý prográmek (pochopila jsem i já) můžeš posílat smsky, mejly, zprávy, soubory, můžeš chatovat jen s jednou osobou, nebo třeba se dvěma.. podle gusta… Podívej se na www.icq.cz a tam si o tom přečti víc.. ale je to fakt super

pepicek
1309 příspěvků 14.06.02 00:37
chat

mno my jsme tu už chat měli v jedné z předchozích verzí, ale nějak jsme se na něm ne a ne potkat, ať člověk dělal co mohl vždycky přišel pozdě, ale mužeme to zase zkusit

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz