Články...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bona
2416 příspěvků 03.04.07 21:54
Články...

Jsem tu poměrně nová, takže asi ještě všemu nerozumím… Mám tedy dotaz.. Na úvodní straně neustále „visí“ stejné články, kterým se den ode dne pouze mění datum. Například Florentýnky dvojčátka by podle mých „propočtů“ měla navštěvovat již druhou třídu. Do tajů prešporské kuchyně nejspíš také již mnozí pronikli. To nikdo nepíše nové příspěvky, nebo je nějaký problém s jejich vkládáním? Domnívám se, že „články“ je velmi zajímavá a poučná kategorie a jejímu zmrazení nerozumím. Díky Bona

Reakce:
penda
4752 příspěvků 05.04.07 12:55
Bono,

články vkládá pepíček, tvůrce tohoto serveru, který se tu ale již delší dobu neukázal. Aspoň tedy, co se práce týče. Proto nejsou články aktualizované. To, že se načítá vždy aktuální datum, je chyba, o které pepíček též ví … čili … chce to trpělivost a čekat, až zase začne pepíček kolem Labužníka něco dělat. ;o)

bona
2416 příspěvků 11.04.07 20:43
Vladko,

děkuji za odpověď, myslela jsem si, že to tak nějak bude. Tak už aby se Pepíček ukázal, vyhnal spamy a udělal tu trochu pořádek :)! Jinak se mi tu moc líbí.
Mimochodem, Tvému rozhodnutí (viz deníček) fandím.
 Bona

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz