....... taky mám .....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vali
1326 příspěvků 14.09.04 11:07
....... taky mám .....

a jsem s těmito výrobky spokojená, protože jsou drahé, kupovala jsem je postupně, nejvíce používám nádobku na kvásek, mísu na kynutí a formu na pudink, nebo aspik. Často peču i z jejich doporučovaného těsta, sladké i slané záviny, líbí se mi, že je to rychlé.

Reklama

Reklama

Reakce:

Vali
1326 příspěvků 14.09.04 11:09
Tupperware

pro upřesnění

Alu
147 příspěvků 14.09.04 11:12
...

vali, a kde se to kupuje? Na nějakých předváděčkách? Já jsem dost slyšela o tý míse na kynutí. Ta stojí cca koli?

Vali
1326 příspěvků 14.09.04 12:42
aluško

více informací na www.tupperware.cz , cenu si nepamatuji, ale můžu zjistit podle katalogu, ale až odpoledne / od snachy/, možná že na těch stránkách se ji dozvíš taky.

Alu
147 příspěvků 14.09.04 12:51
Díky vali

Taky mě to mohlo napadnout, zadat si to do vyhledávače, hihi.

Agatta
81 příspěvků 15.09.04 09:55
...

Já mám doma taky Tupperware (konvičku, kelímky a kouzelnici)
Ale že by to bylo nějak zvlášť super......to říct nemůžu.
Třeba konvici používám téměř denně, ale včera jsem podobnou viděla v drogeriii Rossmann. A stála si 60Kč, tzn o několik stovek levnější.
Zázračná kouzelnice taky není tak zázračná. Výhoda je akorát, že se po neupotřebení obsahu (krému) dá zavřít a schovat v lednici. Ale to přece není nápad za 400,–Kč!!!!!!!!!!!. Ještě ke všmu je moc tvrdá, a když vymačkávám krém na dort, tak mám prsty „modré“ tlakem.

A

Eleeen
1127 příspěvků 15.09.04 10:41
forma na pudink nebo aspik...

se jmenuje Amaroun. Já ji mám taky a jsem moc a moc spokojená, v létě jsem dělala želé s ovocem po celé léto. Výhodou Amarounu je, že má vyndávací střed, takže se Vám žádný výtvor „neroztrhne“. A všem se to moc líbí. Já pak vypadám jako skvělá kuchařka…

Vali
1326 příspěvků 16.09.04 23:32
Agatto

To máš pravdu, koupila jsem jen pár věcí opravdu užitečných.

Vali
1326 příspěvků 16.09.04 23:38
Eleeen.

Ten Amaroun je bezva, dobře se vtom dělá taky ten dort z kysané smetany s ovocem a piškoty, snad ho znáš? Nebo aspiky, taky vaječná tlačenka, to vyklápění je prima, nebo se v něm může servírovat rizoto a podobně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz