Vitalion
zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz
zébulon Evropská kuchyně Do oblíbených Chci uvařit Tisk
Pokusila jsem se zrekonstruovat jídlo, které jsem mockrát jedla jako přílohu k různě upraveným rybám. Dlouho se mi nedařilo dosáhnout té správné struktury, ale nevzdala jsem to a tady je výsledek, který se nejvíc blíží originálům.
Troubu předehřejeme na 220°C. Cukety nakrájíme na tenké plátky a dáme do mísy. Mléko se smetanou přivedeme k varu, přidáme česnek, sůl, pepř, hořčičné semínko, chilli, vmícháme celá vejce, sýr, dobře prošleháme, vlijeme k cuketám, promícháme, aby každý plátek byl obalen ve směsi, přemístíme do vymazané zapékací misky a pečeme půl až třičtvrtě hodiny, podle trouby (před dopečením povrch posypeme trochou parmezánu). Opravdu výborně se hodí k rybám. Ale dá se, wydro, moc dobře jíst i samotný :- ).
Recept je z kategorií: Bezmasá jídla
Na AkčníCeny.cz najdete, kde seženete nejlevnější suroviny k tomuto receptu.
30.8.12 15:04
Měli jsme včera k večeři, sice jen samotné, bez ryb… Ale i tak
opravdu mohu jen a jen doporučit
Snědli jsme to na posezení a určitě nebylo naposledy!
Odebírat nové komentáře a uvaření tohoto receptu do upozornění
Přečtěte si recept na Nákyp se sýrem a cuketami
Zebuli, nestacila jsem vyfotit za svetla, ale byla to moje vcerejsi vecere do ktere jsem pridala na kousky rozebrane jedno file z lososa (zbytek). Jinak vse podle Tveho receptu…pochutnala jsem si!
Zdravim…
Výborné



Předevčírem jsme měli k večeři a dnes jsem si udělala z poloviční dávky jen tak… k svačince sama pro sebe
V první várce jsem použila jen směs eidamu s ementálem, ale dnas jsem se rozšoupla a ke zmíněným dvěma druhům přidrolila ještě nivu… super
Dík za recept, je to ten typ jídla, co je sice sezonní, ale přesto po něm rád člověk sáhne zas a znova, takže ukládám
A příště to udělám s cucinou, zase jsem zapomněla!
No to si pis , ze da !
A taky ze bude 