Vitalion
zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz
Labužník jandule02 Česká kuchyně Do oblíbených Chci uvařit Tisk
Ze všech přísad kromě masa uděláme marinádu: Ušleháme olej s vínem, medem a jogurtem, přidáme koření a rozmačkaný česnek, feferonovou pastu (kdo nemá rád ostrá jídla, tak ji vynechá) a dále šleháme až marináda vypadá jako růžová pěna. Kotlety očistíme od blanek, nařízneme na okrajích aby se nekroutily, jemně naklepeme, obalíme v marinádě a naskládáme na plech. Zbytkem marinády polijeme povrch kotlet. Dáme pod gril a grilujeme cca po 8 min. po každé straně.
Recept je z kategorií: Jehněčí a kůzlečí maso
hlávkový jarní salat s klasickou zálivkou a tmavé bagetky
Na AkčníCeny.cz najdete, kde seženete nejlevnější suroviny k tomuto receptu.
24.2.18 13:28
Výborné kotletky s bramborovou kaší s kadeřávkem.
Líbí se mi Uvaření se již líbí 3 labužníkůmOdebírat nové komentáře a uvaření tohoto receptu do upozornění
Přečtěte si recept na Jehněčí (kůzlečí) kotlety v jogurtové marinádě
To se mi libi
37 příspěvků 25.1.09 03:43
Je dobré přihlásit se na prvního máje. Tohle jídlo budeme určitě někdy jíst.
1254 příspěvků 25.1.09 03:43
grilované jehněčí kotletky jsme právě měli k obědu, ale bez marinády. Tato vypadá zajímavě; ukládám a brzy vyzkouším.
490 příspěvků 25.1.09 03:43
Jehněčí kotletky dávám do oblíbených.MI-LAN má pravdu, že jehněčí masíčko je velmi dobré. Dobře naložený a potom s láskou rožněný beránek nemá chybu, a což když se k tomu vyvede počasí a sejde se ta správná parta, tak se na ten prožitek vzpomíná ještě dlouho.A tyhle jehněčí kotletky slibují také neopakovatelný chuťový zážitek, už se na ně těším, jen co budu mít příležitost tak je udělám. Pěkný 1. máj přeje Libuše.
546 příspěvků 25.1.09 03:43
Tož ten recept „Jehněčí (kůzlečí) kotlety v jogurtové marinádě“ jsem si hned přidal k oblíbeným; mnoho lidí nemá rádo jídla z kůzlečího či jehněčího masa, ale o mnoho přicházejí. Vyzkouším to!